سمنان

تجلیل از فرهنگیان و دانش‌آموزان پژوهش‌گر برتر سال ۱۴۰۱

تجلیل از فرهنگیان و دانش‌آموزان پژوهش‌گر برتر سال ۱۴۰۱

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،در این آیین دکتر عادل خالقی با اشاره به اهمیت مساله پژوهش، از پژوهش به عنوان نسخه امیدبخش یاد کرد و گفت: اگر جامعه دانش بنیانی شود بسیاری از مسائل ناخودآگاه حل شدنی است.

وی گفت: با توجه به شعار سال، رویکرد آموزش و پرورش نسبت به امر پژوهش تقویت شده و تلاش ها در این راستاست که در سنوات آینده به امر پژوهش توجه ویژه شود.

مدیرکل آموزش و پرورش افزود: برای حل مساله با تکیه بر پژوهش تلاش زیادی شده و آموزش و پرورش هم همه مساعی خود را به کار گرفته تا در این زمینه پیشرو باشد و در این راستا تفاهم نامه های خوبی با مراکز علمی منعقد شده است.

خالقی با اشاره به تقویت گفتمان پژوهشی بین معلمان، گفت: امروز، پژوهش بین معلمان تقویت شده اما ضروری‌ست برای ترغیب دانش آموزان به پژوهش و تقویت روحیه آنان تلاش کرد و به سمت مهارت‌آموزی سوق داد تا منجر به اشتغال‌زایی و کارآفرینی شود.

این مقام مسؤول خاطر نشان کرد: در سال‌جاری در بخش پژوهش ۸۱۱ اثر در بین معلمان داشتیم که ۱۰۰ اثر منتخب ، ۹ اثر موفق به کسب رتبه استانی و یک اثر رتبه کشوری را کسب کرد.

رونمایی از پوستر جشنواره مشترک، مسابقه های دست‌سازه‌های کویر، رونمایی از سامانه مدیریت امور پژوهشی فرهنگیان، پخش کلیپ عصر امید، بخش هایی از برنامه های اجرا شده در جریان نخستین رویداد عصر امید استانی در سمنان بود.

در این آیین ۱۶ نفر از فرهنگیان و ۵ نفر از دانش آموزان استان به عنوان پژوهش‌گران برتر سال ۱۴۰۱ مورد تقدیر قرار گرفتند.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا