سمنان

تبیین رشادت های دوران دفاع مقدس برای نسل جدید انجام شود

تبیین رشادت های دوران دفاع مقدس برای نسل جدید انجام شود

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان؛ سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان ۱۴۰۱ در جلسه هیات امنا پارک موزه دفاع مقدس استان گفت: امروز بهترین راه مبارزه با تهاجم فرهنگی، گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و توجه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.

وی افزود: مردم ما دل در گرو انقلاب داشته و به احترام شهدا و رهبر انقلاب، حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشتند که انشالله از خداوند متعال اجر خود را دریافت می کنند.

هاشمی خاطر نشان کرد: توجه به جهاد تبیین در حوزه های مختلف در بحث بستر سازی برای مشارکت حداکثری در تمامی امور جامعه، ضروری است.

وی در ادامه عنوان داشت: کنگره ۳ هزار شهید سرافراز استان در سال ۱۴۰۳ در استان برگزار می شود؛ ضرورت دارد برنامه های اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مرتبط با دوران دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در راستای برگزاری این کنگره باشد.

استاندار سمنان تاکید کرد: تدبیر لازم برای استقرار نمایشگاه های خیابانی گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، رشادت های دوران دفاع مقدس و با هدف ترویج فرهنگ‌ایثار و شهدات توسط شهرداران اتخاذ شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اذعان کرد: از سپاه پاسداران، ادارات صمت،جهاد کشاورزی و شرکت شهرک های صنعتی و بخش خصوصی به واسطه هماهنگی‌ و همکاری مطلوب در بحث برگزاری اردوی راهیان نور تقدیر و تشکر می کنم.

هاشمی ضمن تاکید بر همراهی و همکاری دستگاه های اجرایی در خصوص پیشبرد امور پارک موزه دفاع مقدس، تصریح کرد: ۱۰ میلیارد تومان اعتبار از محل سفر ریاست محترم جمهوری برای تکمیل پارک موزه دفاع مقدس استان اختصاص یافت که انشالله در آینده در سفر دوم نیز در این خصوص اقدام خواهد شد تا این مرکز به یه یک قطب فرهنگی و مذهبی تبدیل شود.

استاندار سمنان در پایان گفت: امروز لازم است تا کودکان، نوجوانان و نسل جوان کشور با رشادت ها، ایثارگری ها و رشادت های دوران دفاع مقدس آشنا شوند که رونمایی از محصولات فرهنگی از جمله کتب مرتبط با این مهم، بسیار ارزنده و پسندیده است.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا