سمنان

تبدیل سمنان به پایگاه تولید داستان دینی کشور از اهداف فرهنگ و ارشاد اسلامی است

تبدیل سمنان به پایگاه تولید داستان دینی کشور از اهداف فرهنگ و ارشاد اسلامی است

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، فرشید فلاح روز دوشنبه در نشستی با اصغرزاده رییس حوزه هنری استان سمنان با اشاره به میزبانی سمنان در سالجاری برای برگزاری جشنواره ملی داستان کوتاه و طرح رمان رضوی، راههای همکاری های مشترک این اداره کل با حوزه هنری را مطرح و مورد تاکید قرار داد.

وی با اشاره به سابقه سمنان در برگزاری جشنواره های داستان کوتاه کبوتر حرم در ۱۴ دوره، جشنواره ملی تولید محتوای رضوی در فضای مجازی و جشنواره هنرهای مفهومی رضوی اظهار داشت: سمنان در حوزه تولید داستان از توانایی بالایی برخوردار است و به همین دلیل پس از وقفه ای چندساله بار دیگر میزبانی برگزاری جشنواره داستان کوتاه و طرح رمان رضوی به سمنان محول شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تاکید کرد: در برگزاری جشنواره ملی داستان کوتاه و طرح رمان رضوی باید از همکاری دانشگاه سمنان، آموزش و پرورش حوزه علمیه و حوزه هنری استفاده و این جشنواره با کیفیت و کمیت بهتری برگزار نماییم.

در این نشست که معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و دو تن از نویسندگان و صاحبنظران در این عرصه نیز حضور داشتند در خصوص چگونگی برگزاری این جشنواره بحث و تبادل نظر شد.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا