سمنان

تاکید بر تقویت و تامین امنیت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان

تاکید بر تقویت و تامین امنیت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای ارتقای امنیت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان، تصریح کرد: ایجاد گشت انتظامات، گشت شبانه و روزانه و نصب دوربین‌های مداربسته، احداث گیت نگهبانی در ضلع جنوبی شهرک‌ صنعتی سمنان توسط شرکت خدماتی، اخذ برگه تردد در شهرک‌های غرب استان از جمله اقدامات و برنامه‌ها در این زمینه است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تأکید کرد که با توجه به ضرورت و اولویت تامین امنیت سرمایه کارآفرینان و صنعتگرات، از مجموعه نیروی انتظامی تقاضا می‌شود که نسبت به تأمین هر چه بیشتر شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: تاکنون سه هزار و ۲۹۷ فقره قرارداد به گستره یک هزار و ۹۴۹ هکتار با سرمایه‌گذاران منعقد شده که یک هزار و ۳۰۴ واحد صنعتی با سرمایه‌گذاری ۱۴۳ هزار و ۵۷۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده و زمینه اشتغال ۳۰ هزار و ۷۴۱ نفر را در استان سمنان فراهم آورده است.

باقری گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان برای هرگونه همکاری و تعامل با نیروی انتظامی به منظور پیشبرد اهداف آمادگی دارد.

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: انگیزه‌ها در انجام و وقوع جرم متنوع بوده و مکان‌هایی که در آن جرم به وقوع می‌پیوندد از گستردگی برخوردار است.

سردار عبدالله حسنی با اشاره به گستردگی شهرک‌های صنعتی استان سمنان، افزود: تقویت امنیت سرمایه‌گذاری، توسعه نظم و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و وقوع تخلف در شهرک‌ها و نواحی صنعتی از جمله برنامه‌های نیروی انتظامی استان است.

وی خاطرنشان کرد: تامین امنیت یکی از مولفه‌های مهم در جذب سرمایه‌گذاران است که موجب رونق تولید و ایجاد اشتغال به خصوص برای جوانان می‌شود.

وی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین و راهکارهای تحقق آن، گفت: شهرک‌ها و نواحی صنعتی بستر مناسبی برای تحقق شعار سال هستند و آمادگی هرگونه همکاری را برای محقق شدن این امر داریم.

فرمانده انتظامی استان سمنان یادآور شد: امنیت و ارتقای آن بستر پیشرفت‌های اقتصادی و اجتماعی است.

با توجه به گستردگی و اشتغال حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر در شهرک صنعتی سمنان، ایجاد یگان انتظامی در این شهرک مطرح شد که با دستور مساعد سردار حسنی فرمانده انتظامی استان سمنان مقرر گردید تیم‌های کارشناسی بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام دهند.

شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان دارای ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی در حال بهره‌برداری و هفت هزار و ۵۷۱ هکتار اراضی در اختیار است.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا