سمنان

تامین نیازهای شهری با استفاده از ظرفیت کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای و مهارت‌آموختگان گرمساری

تامین نیازهای شهری با استفاده از ظرفیت کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای و مهارت‌آموختگان گرمساری

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، این نشست با حضور شهردار گرمسار، مدیرکل و معاون آموزش فنی و حرفه ای استان و رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای گرمسار در محل شهرداری این شهرستان و با هدف بررسی راهکارهای همکاری مشترک و استفاده مجموعه مدیریت شهری از ظرفیت کارگاه‌ها و مهارت‌آموختگان گرمساری صورت پذیرفت.

یاسر عربی شهردار گرمسار در این نشست با بیان اینکه مدیریت شهری می‌تواند گامی در راستای اشتغال‌زایی مهارت‌آموختگان گرمساری و معرفی توانمندی‌های آنان به شهروندان بردارد گفت: بسیاری از نیازهای شهری را می‌توان با استفاده از ظرفیت کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای و مهارت‌آموختگان گرمساری تامین کرد.

سید حسین شاهچراغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان نیز در این نشست ضمن تشریح ظرفیت‌های مهارت‌آموزی در شهرستان گرمسار اظهار داشت: آیین‌نامه بند (ب) تبصره 75 در راستای اثربخشی و کارآمدی آموزش‌های مهارتی و پروژه محور شدن مهارت‌ها با تمرکز بر مشارکت مهارت‌آموزان است که به واسطه آن می‌توان زمینه همکاری شهرداری با فنی وحرفه‌ای را بیش از پیش فراهم نمود.

شایان ذکر است بر اساس آیین‌نامه بند (ب) تبصره 75 قانون بودجه، واحدها و مؤسسات آموزش فنی و حرفه‌ای بر اساس ماهیت آموزشی خود می‌توانند اقدام به تولید و فروش محصولات و عرضه خدمات کنند .

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا