اخبار استانها

تامین انرژی پایدار در منطقه طارم در اولویت قرار دارد

تامین انرژی پایدار در منطقه طارم در اولویت قرار دارد

به گزارش خبرگزاری recive از قزوین؛ مسعود خواجه‌وند، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در مراسم آغاز اقدام جهادی سرویس و بهینه‌سازی خطوط فشار متوسط در طارم سفلی اظهار کرد: منطقه طارم وضعیت جغرافیایی خاصی دارد و در ایام سال با حوادث طوفان و بادهای شدید مواجهیم که گاهی موجب بروز حوادث و قطع برق می‌شود که تلاش می‌کنیم با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها مشکلات آن برطرف شود.

او افزود: اکیپ‌های فنی لازم است در طول سال برنامه‌های منظمی داشته باشند تا مشکلات به حداقل برسد و باید در این باره خطوط اصلاح شود تا خاموشی‌ها به کمترین میزان برسد که دراین خصوص از این اقدامات جهادی در سرتاسر شهرستان‌ها پیش‌بینی شده و اجرایی می‌شود تا با تداوم خدمت‌رسانی، رضایت مردم جلب شود.

خواجه‌وند گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان باید برای تامین زیرساخت در طارم و مناطق کم‌برخوردار تلاش بیشتری کنند و ما نیز آمادگی داریم از محل اعتبارات استانی شرکت برای خدمت‌رسانی اقدام کنیم.

او یادآور شد: رفع محرومیت به اعتبارات کافی نیاز دارد که با استفاده از اعتبارات استانی می‌توانیم برای احداث خطوط مانوری در منطقه طارم بیشترین استفاده را داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین تصریح کرد: اگر مسئولان استانی به طارم سفر کنند و در جریان مشکلات قرار گیرند، حتما همراهی بیشتری در تامین نیازها دارند و ما علی‌رغم این که بیش از ۱۲هزار کیلومتر شبکه برق داریم ولی آماده‌ایم به طارم توجه بیشتری شود و در این میان همراهی مدیران برنامه و بودجه در تامین اعتبارات مورد نیاز نیز می‌تواند تعیین‌کننده باشد.

او گفت: در طارم سفلی تعداد ۴پست برق در گیلوان، سیاهپوش، لوشان و بکندی مستقر کرده‌ایم تا نیازها تامین شود اما در زمستان و فصل بارش تردد در مسیرهای دسترسی دشوار است و خدمت‌رسانی را طولانی و مشکل می‌کند که امیدواریم با کمک نمایندگان و مسئولان استانی وضعیت راه‌ها بهتر شود تا بتوانیم در شرایط مطلوب‌تری به مردم منطقه خدمت‌رسانی کنیم.

خواجه‌وند تصریح کرد: از اعتبارات استانی برای کاهش مشکلات استفاده می‌کنیم تا رضایت مردم جلب شود، البته هیچ قولی نمی‌دهیم که عمل نشود اما در دو تا سه سال آینده امیدواریم بتوانیم مشکلات توزیع برق را در طارم سفلی به حداقل برسانیم.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا