سمنان

بیش از ۱۲ هزار خودرو از سمنان بازگردانده شدند/ محدودیت‌های کرونایی ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، حسن اسلامی‌راد، مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری و رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان ظهر امروز در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان در سالن جلسات کوثر استانداری اظهار کرد: از روزهای اول درگیری با بیماری کرونا، این کمیته فعال شد و همچنان به انجام مأموریت‌های خود مشغول است.

او گفت: اقدامات در حوزه‌های مختلف پیگیری شد و به انجام رسید و همچنان نیز متناسب با زمان ادامه دارد.

رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان اضافه کرد: کمیته عملیات روانی نیز برای خنثی‌سازی شایعات و اخبار ناصحیح و ایجاد آرامش در جامعه فعالیت‌های خوبی ارائه داد.

اسلامی‌راد بیان کرد: دو دانشگاه علوم پزشکی سمنان و شاهرود در استان سمنان مشغول فعالیت و خدمات‌رسانی در بحث مقابله با کرونا هستند.

او گفت: تا امروز سه هزار و ۱۵۱ نفر از عوامل راهور و سه هزار و ۱۳۵ نفر از عوامل انتظامی در ایستگاه‌های ایست و بازرسی کرونا مورداستفاده قرار گرفتند.

رئیس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان بیان کرد: در طول مدت همه‌گیری ویروس کرونا تا امروز در بحث اجرای محدودیت‌ها، ۳۲ هزار و ۶۰۴ خودرو تذکر لسانی دریافت کردند و ۱۲ هزار و ۱۳۶ خودرو نیز به مبدأ عودت داده شدند.

انتهای پیام/۷۴۰۰۲/م/


دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا