کهگیلویه و بویراحمد

بیانیه قشقایی‌های گچساران در خصوص کلیپ «آبشیرین»/قشقایی همیشه هوشیار است

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران ریش سفیدان و بزرگان قشقایی گچساران در خصوص کلیپ موسوم به آبشیرین بیانیه ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده آست: همانطور که مستحضرید کلیپی موسوم به کلیپ آبشیرین در فضای مجازی انتشار داده شد به تبع انتشار آن شاهد دو رفتار رسانه‌ای بودیم. 

رفتاری ارزشمند و درخور توجه از سوی بسیاری از عزیزان قشقایی و غیر قشقایی مبنی بر نقد منصفانه قضیه پیش آمده بود.

محققانه و جوانمردانه معتقد بودند واقعه یاد شده از سوی مسئولان ناجا و مراجع ذیربط ، بایستی در چارچوب سیره علوی و برابر منویات مقام معظم رهبری پیگیری شده و در میزان تحقیق عالمانه بررسی و در مسیر قانون قرار گیرد و برابر قانون و عرف رسیدگی شود که بحمدلله با تدبیر مسئولین ارشد ناجا در استان و شهرستان این مهم در حال انجام است. 

پیرو نشست بزرگان قشقایی با فرماندهی محترم منطقه ناجا جناب سرهنگ موسوی ، مذاکرات دقیق و جامعی صورت گرفت و این اطمینان حاصل شد قضیه مزبور در مسیر درست و قانونی در حال رسیدگی هست

۲- در این یکی و دو روز گذشته شاهد رفتار و خط تخریبی نیز بودیم که از جنس نفاق و دو رویی محض بود.

با توجه به افسار گسیختگی فضای مجازی و بازیگرانی جریانهای مریض در فضای مجازی ، انتظار داشتیم این اتفاق مورد بهره برداری منفی قرار گیرد و چنین نیز شد.

و تلاش مضاعف افراد مطرود و محدود که افسار آنها در اختیار شبکه های ماهواره ای است برای بزرگ نمایی اتفاق ابشیرین و انحراف افکار عمومی شاهد بودیم.

اما یقین داشته و داریم که با عنایت به هوشیاری فرزندان قشقایی ، هرگز نخواهند توانست کوچکترین توفیقی در این راستا داشته باشند.

لازم است با زبان رسا و رشید اعلام کنیم هر دو طرف اتفاق بنوعی فرزند قشقایی هستند برای چنین ادعای صمیمی ، خون شهدای امنیت کافی است هزاران شهید قشقایی گواه چنین پیوند ناگسستنی است که با شرافت وغیرت علوی عجین شده است.

لذا جامعه قشقایی گچساران اعلام میدارد که مواظب دایه های مهربان تر از مادر هست و ایمان دارد که رسیدگی این حادثه در یک مسیر دقیق قرار داشته و پایان آن خیر محض خواهد بود

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا