اخبار ورزشی

به خاطر انتقاد نژادپرستانه از مهدی طارمی به سوی فتح جام می‌رویم!

به خاطر انتقاد نژادپرستانه از مهدی طارمی به سوی فتح جام می‌رویم!

به گزارش خبرگزاری recive؛ سایت باشگاه اسپورتینگ لیسبون هفته گذشته در اقدامی توهین آمیز علیه مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه رقیبش یعنی پورتو موضع گیری کرد.
در یک هفته گذشته طارمی سوژه رسانه های پرتغال بود و به باشگاه پورتو و هوادارانش به شدت از بازیکن ایرانی خود مقابل یاوه گویی باشگاه اسپورتینگ حمایت کردند.
شب گذشته دور برگشت نیمه نهایی جام حذفی در ورزشگاه خانگی پورتو مقابل اسپورتینگ برگزار شد و یاران طارمی موفق شدند در زمین جواب یاوه گویی اسپورتینگ را بدهند و با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسیدند و راهی فینال شدند.

یکی از هواداران پورتو توئیت جالبی از اتفاقات یک هفته گذشته و حمایت از مهدی طارمی ستاره ایرانی بعد از حذف شدن اسپورتینگ منتشر کرد.

این کابر شبکه اجتماعی نوشت: امروز روز باشگاه پورتو است. به خاطر بی احترامی و انتقاد نژادپرستانه از مهدی طارمی! و درخواست محرومیت بی اساس په په. به سوی فینال و فتح جام می رویم.
این هوادار پرتغالی حامی باشگاه پورتو با انتشار تصویر مهدی طارمی در کنار په په کاپیتان سابق رئال و کنونی پورتو به هواداران و باشگاه اسپورتینگ طعنه زد و به نوعی اعلام کرد جواب توهین هایشان را در داخل زمین دادند.

بیشتر بخوانید:

طارمی مقابل اسپورتنیگ نمره متوسط گرفت/عکس

ستاره استقلالی در لیست یحیی؟

شاگردان ژاوی به ریل پیروزی بازگشتند

۲۵۴ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا