سمنان

به برکت اتحاد و همبستگی ما به یک تحول مهم و انقلابی دست یافته ایم

به برکت اتحاد و همبستگی ما به یک تحول مهم و انقلابی دست یافته ایم

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،سرهنگ علی خالقیان فرمانده قرارگاه راهیان نور سپاه استان سمنان با اشاره به وقایع کردستان در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی گفت:دشمنان با تصور ایجاد اختلاف بین اقوام و قومیت های ایران در صدد ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند که با بصیرت و هوشمندی ملت ایران و ایجاد اتحاد و یکپارچگی نظام سلطه را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتیم.
وی افزود:در ابتدای دفاع دمقدس به دلیل شرایط خاص آن مقطع حساس تاریخی و کمبود امکانات، رویکرد ما تدافعی بود اما امروز به برکت خون شهدا و دستاوردهای مادی و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رویکرد تهاجمی در عرصه های مختلف جنگ با استکبار جهانی رسیده ایم.
معاون هماهنگ کننده سپاه استان سمنان با تاکید به اهمیت وحدت و همدلی بین رزمندگان اسلام اظهار داشت:رزمندگان اسلام با وحدت و همبستگی و با شعار ارتشی و سپاهی یک لشگر خدایی ،اوج ایثارگری و شجاعت را در جبهه‌های جنگ به نمایش گذاشتند.
خالقیان در ادامه به نقش رزمندگان استان سمنان در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت:دست الهی و امدادهای غیبی خدواند متعال موجب شد تا بتوانیم در برهه‌ها و تنگناهای سخت و حساس با موفقیت عبور کنیم که نقش رزمندگان تیپ ۱۲قائم(عج)استان سمنان در عملیات مرصاد گواه این موضوع و این باور مهم است.
خاطر نشان می شود کاروان راهیان نور غرب کشور متشکل از رزمندگان ، خانواده معظم شهدا و دانشجویان دختر دانشگاه های استان سمنان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شده اند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا