سمنان

بهینه سازی شبکه و تاسیسات توزیع برق ۱۰۰ روستای استان سمنان

بهینه سازی شبکه و تاسیسات توزیع برق ۱۰۰ روستای استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان سید محمد حسینی نژاد بیان کرد: اجرای این طرح در ۱۰۰ روستای تعیین شده استان، با اهدافی شامل جابه جائی پایه های واقع شده در معابر عمومی، بهسازی شبکه، بهبود ولتاژ برق، اصلاح روشنایی معابر و توسعه شبکه جهت تامین برق متقاضیان در طی سال ۱۴۰۰ به اجرا درآمده است.

وی تصریح کرد: تعویض و جابه جایی یک هزار و ۵۰۰ اصله پایه برق، اصلاح و بهینه سازی ۱۳۹ هزار متر خطوط توزیع، احداث دو هزار و ۴۰۰ متر شبکه و نصب هشت ایستگاه هوایی توزیع برق به ظرفیت ۷۵۰ کیلوولت آمپر به منظور رفع ضعف ولتاژ و دایر نمودن ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر شبکه فشارضعیف هوایی جهت تامین برق متقاضیان جدید در روستاهای تعیین شده، به عنوان مهم ترین اقدامات به عمل آمده توسط واحدهای اجرایی این شرکت در سطح استان سمنان به شمار می رود.

حسینی نژاد با عنوان این که طرح بهارستان به صورت جامع از سوی توانیر طراحی و توسط شرکتهای توزیع برق استانی به انجام خواهد رسید گفت: اجرای این طرح، طی فرآیندی پنج ساله برای بهسازی شبکه برق روستایی و جهت بهبود شاخص های کیفی خدمات برق و افزایش رضایت مندی مردم ساکن روستاها طرح ریزی شده است.

وی خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری صورت پذیرفته برای بهسازی شبکه روستایی استان در سال قبل، مبلغ ۲۳۶ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال است.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا