سمنان

برگزیدگان نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) در سمنان معرفی شدند

برگزیدگان نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی (آهوان) در سمنان معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان، این جشنواره در دو بخش حرفه ای و پویش عمومی و با هشتک های امام رضا (ع) و امام رئوف برگزار شده است و در مجموع بیش از ۴۶ هزار اثر به دبیرخانه آن ارسال شده است.

در بخش حرفه ای این جشنواره ۱۷ نفر به عنوان برتر و در بخش پویش عمومی نیز ۳۰ نفر برگزیده شده اند و در مراسم اختتامیه، از برترین های بخش حرفه ای که از سراسر کشور هستند تجلیل به عمل آمد.

در پایان این جشنواره و با رای هیات داوران اسامی برگزیدگان به شرح زیر اعلام شد.

تک عکس حرفه ای علی ابک از استان سمنان، سعید قاسمی از آذربایجان شرقی و احسان جزینی از اصفهان در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند و احمد تاجی از کهکیلویه و بوئر احمد و مهدی ایمانی از آذربایجان شرقی شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش انیمیشن سه بعدی و دو بعدی نیز محمدحسین ملکیان از استان سمنان و مهسا رینی از یزد برتر شناخته شدند.

در رشته موشن گرافیک اسماعیل فضلی زاده از قم، موشن رئال محمدصادق حاتمی از خراسان رضوی و موشن کمیک مهدی جعفری از تهران به عنوان برتر معرفی شدند.

در بخش مستند گزارشی مرحوم مرتضی فیض از استان سمنان و مستند خبری فاطمه قربانی از استان سمنان برتر شدند و در بخش فیلم کوتاه نیز محمدمهدی فکریان از اصفهان، داوود میرزا بیگی از تهران و مهدی نجفی از استان سمنان در رده های اول تا سوم ایستادند.

در بخش نماهنگ کمال ابراهیمی از خراسان رضوی و در استعداد برتر نیز امیرعلی نورائیان از استان سمنان به عنوان شناخته شدند.

در این مراسم همچنین از محمدابراهیم قدس پور و ابوالفضل صادقی نژاد دو هنرمند پیشکسوت رضوی تجلیل شد.

آیین اختتامیه نهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال رضوی با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان استان سمنان در تالار تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار شد و از برترین ها با اهدای لوح، تندیس جشنواره و جوائز ارزنده تجلیل به عمل آمد.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا