سمنان

برگزاری نشست مشترک کارگروه اجرایی نظام پیشنهادها با کارگروه تخصصی بهره برداری امور انتقال شرق شرکت برق منطقه ای سمنان

برگزاری نشست مشترک کارگروه اجرایی نظام پیشنهادها با کارگروه تخصصی
بهره برداری امور انتقال شرق شرکت برق منطقه ای سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان نشست مشترک کارگروه اجرایی نظام پیشنهادها با کارگروه تخصصی بهره برداری امور انتقال شرق در سالن جلسات امور انتقال شرق معاونت بهره برداری شرکت برق منطقه ای سمنان برگزار گردید .

در این نشست که با حضور مدیرعامل، و تعدادی از معاونین و مدیران ، اعضاء کارگروه اجرایی ، دبیر کارگروه عالی ،دبیران کارگروههای معاونتی و اعضاء کارگروه بهره برداری شرق در منطقه شاهرود برگزار گردید، مهندس مجید وفائی مدیر عامل و رئیس کارگروه عالی نظام پیشنهادهای شرکت برق منطقه ای سمنان، نظام پیشنهادها را نعمت و موهبتی برای مدیران و کارکنان یک سازمان دانست و گفت : هدف از استقرار نظام پیشنهادها در سازمان، ارتقاء منابع انسانی و فرهنگ سازمانی و افزایش روحیه مشارکت فردی و گروهی کارکنان در بهبود سازمان و بستری مناسب برای تبلور خلاقیت و استعدادهای کارکنان می باشد.

مهندس وفائی مسیر نظام پیشنهادها در شرکت را یک مسیر خاطره انگیز و پرشتاب برشمرد و افزود : با نگاهی به پیشینه نظام پیشنهادها، شاهد موفقیت این نظام از گذشته تا کنون در شرکت هستیم.

وی با اظهار امیدواری از روند پیش رو در تحقق بهتر نظام پیشنهادها در شرکت برق منطقه ای سمنان گفت : با برنامه ریزی مناسب و مشخص نمودن هدف های مورد نظر ، شاهد رشد و بالندگی بیشتر در فعالیت های نظام پیشنهادها و مشارکت سازمانی بهتر در این بخش خواهیم بود.

دکترملیحه اسفندیاری فرد، دبیر کارگروه عالی نظام پیشنهادهای شرکت برق منطقه ای سمنان به نقش تاثیرگذار و راهگشای نظام پیشنهادها در ایجاد بهبودهای سازمانی اشاره و از مشارکت فعال کارکنان در ارائه پیشنهاد تشکر نمود.

وی اجرای به موقع پیشنهادها توسط کارکنان معاونت بهره برداری در امور انتقال شرق، درصد مشارکت بالا و برگزاری جلسات منظم را از نکات مثبت این کارگروه برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با افزایش کیفیت پیشنهادها، گسترش فرهنگ ارائه پیشنهادهای کایزنی، توسعه بیشتر و تقویت گروههای پیشنهاددهی ( QCC ها ) و افزایش پیشنهادهای دارای صرفه جویی شاهد رشد و شکوفایی روز افزون این نظام در شرکت باشیم .

مهندس یعسوب قلیچ لی، رئیس کارگروه اجرای نظام پیشنهادها نیز موفقیت هر سازمانی را مرهون مشارکت همگانی کارکنان آن دانست و افزود : پیاده سازی سیستم های مدیریتی نیازمند حمایت مجموعه مدیریت و کارکنان یک سازمان می باشد که حضور مدیرعامل شرکت به عنوان رئیس کمیته عالی نظام پیشنهادها در تمامی جلسات این کمیته نشانگر توجه ویژه مدیریت به این بخش است .

مهندس قلیچ لی با تاکید براینکه نظام پیشنهادها را می توان زمینه ساز شکل گیری فرهنگ نخبه پروری و موثرین روش حل و فصل مسائل سازمانی دانست، گفت : وجود فرهنگ مشارکتی ، اعتقاد و باور قلبی مدیران ارشد و ایجاد جایگاه مناسب برای نظام پیشنهادها در سازمان ها را می توان زمینه ساز رشد و شکوفایی دراین حوزه دانست .

همچنین در این نشست مهندس اساسه معاون بهره برداری و دکتر رضایی مدیر امور انتقال شرق ، با اظهار تشکر از حضور مدیر عامل و معاونین و کارگروه اجرایی ، به تشریح فعالیت های این امور در حوزه نظام پیشنهادها پرداختند و گزارشی از عملکرد نظام پیشنهادها در سال جاری و سنوات گذشته توسط مهندس مهدی عرب یار محمدی دبیر کارگروه تخصصی بهره برداری شرق ارائه گردید .

در این نشست در خصوص عملکرد نظام پیشنهادها و چالش های و بهبودهای حاصل شده تبادل نظر شد.

گفتنی است در پایان کلیه اعضا ء در این نشست با مراجعه به قسمت های مختلف پست ۲۳۰ کیلوولت شاهرود از نزدیک با فعالیت های صورت گرفته آشنا و پیشنهادهای اجرا شده در این پست مورد بازدید و بهینه کاوی قرار گرفت.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا