اخبار استانها

برگزاری جلسه هم‌اندیشی آتش‌نشانان جزیره قشم

برگزاری جلسه هم‌اندیشی آتش‌نشانان جزیره قشم

به گزارش recive از قشم، معاون فنی و زیربنایی سازمان با اعلام این خبر گفت: حوزه آتش‌نشانی در جزیره قشم نیازمند تحول است تا در صورت بروز هرگونه حادثه ناگوار آمادگی کامل برا مواجهه با آن وجود داشته باشد.

سیدمحمد قدسی ادامه داد: برگزاری نشست رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان با اعضای کمیسیون عمران مجلس به نتایج و مصوبات خوبی منجر شد که می توان از آنها برای ارتقای تجهیزات آتش‌نشانی‌های قشم بهره برد.

وی تصریح کرد: نشست هم اندیشی آتش نشانان نیز با هدف تشریک مساعی برای بهره‌برداری حداکثری از فرصت پیش آمده کمیسیون عمران، اصلاح تشکیلات و ساختار و ارتقای ماشین آلات و تجهیزات برگزار شد.

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه ازاد قشم ادامه داد: بررسی چالش های پیش روی آتش نشانان و برگزاری دوره های آموزشی برای آنها از دیگر مسائلی است که در نشست امروز بررسی شد.

قدسی ادامه داد: هم افزایی و همگرایی میان آتش نشانی منطقه آزاد قشم و آتش نشانی های زیرمجموعه شهرداری ها نقش مهمی در ایجاد تحول در این حوزه دارد

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری های نوپای جزیره باید از مصوبات کمیسیون عمران از جمله دریافت تسهیلات کم بهره و تجهیزات از سازمان شهرداری ها برای توسعه فعالیت حداکثر بهره را ببرند و در این مسیر همراه آنان هستیم.

بنابراین گزارش، نشست هم اندیشی امروز با حضور محمد بیات یکی از استادان برتر ملی و بین‌المللی آتش نشانی و آتش نشانان منطقه آزاد و شهرداری‌های قشم برگزار شد.

برگزاری جلسه هم‌اندیشی آتش‌نشانان جزیره قشم

برگزاری جلسه هم‌اندیشی آتش‌نشانان جزیره قشم

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا