سمنان

برنامه ریزی مدون، لازمه تقویت امور در راستای افزایش کیفیت نان است

برنامه ریزی مدون، لازمه تقویت امور در راستای افزایش کیفیت نان است

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان؛ سید محمد رضا هاشمی در آیین تجلیل از نانوایان و دست اندرکاران زنجیره گندم، آرد و نان استان؛ گفت: ما به دور از مُچگیری، به دنبال دستگیری و کمک به خبازی ها بوده و بازرسی ها نیز در جهت تقویت فعالیت نانوایان و افزایش کیفیت است.
وی افزود: نانوایان و خبازی ها ارتباط مستقیم با مردم و بدنه نظام دارند که لذا ضرورت دارد با ارائه خدمات مطلوب و نان با کیفیت، در راستای افزایش رضایتمندی مردم گام بردارند.
استاندار سمنان ادامه داد: ارائه آموزش های مهارتی در راستای افزایش دانش شغلی ویژه نانوایان همواره در دستور کار قرار داشته باشد.
وی همچنین‌ اذعان داشت: ۶۲ هزار تُن گندم در استان تاکنون برداشت و خریداری شده که نسبت به سال گذشته ۴۷ درصد رشد داشته است.
هاشمی تصریح کرد: روزانه ۲۰۰ تُن آرد در بین بیش از ۷۰۰ واحد خبازی استان به منظور ارائه خدمات مطلوب و پخت نان با کیفیت برای مردم و شهروندان توزیع می شود.
استاندار سمنان عنوان داشت: بیش از ۷۱۱ میلیارد تومان خرید گندم در استان تاکنون انجام‌ و بیش از ۴۶۰ میلیارد تومان طلب کشاورزان نیز پرداخت شده است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: اقناع سازی، اطلاع رسانی و ارائه آموزش در راستای اقدامات ایجابی و ترغیبی، ضرورت افزایش کیفیت نان و بهبود امور در حوزه خبازی هاست.
استاندار سمنان گفت: در راستای افزایش تولید، دستیابی به خودکفایی و ارائه گندم باکیفیت، آرد خوب و نان مطلوب در سطح استان، امور به صورت مستمر و ویژه در دستور کار است.

46

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا