اخبار استانها

بررسی مشکلات زیست محیطی و ,وضعیت صنایع دورود

بررسی مشکلات زیست محیطی و ,وضعیت صنایع دورود

به گزارش recive لرستان ، علی سالاروند با حضور در شهرستان دورود ابتدا با فرماندار این شهرستان دیدار نمود. در این دیدار مسائل و مشکلات زیست محیطی شهرستان دورود خصوصا” در حوزه صنایع و محیط طبیعی مورد بررسی قرار گرفت و بر تعامل جهت رفع مشکلات زیست محیطی شهرستان در اسرع وقت تأکید شد.

بازدید سر زده از کارخانه سیمان دورود
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان به همراه معاون و حراست این اداره کل و رئیس محیط زیست شهرستان دورود با حضور سر زده در کارخانه سیمان دورود وضعیت زیست محیطی این واحد تولیدی را مورد پایش و رصد قرار دادند؛ سالاروند در این بازدید با توجه نقش مهم غبارگیرها و سیستم های پایش بر خط ( آنلاین) در رصد و کاهش آلودگی، از نزدیک در جریان عملکرد آنها قرار گرفت.

دیدار چهره به چهره با اهالی شهرک سینا دورود
علی سالاروند سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان به همراه جافری شهردار و پیامنی رئیس شورای اسلامی شهر دورود با حضور در شهرک سینا این شهر با اهالی این منطقه گفتگو نموده اند و از نزدیک در جریان مشکلات زیست اهالی این شهرک قرار گرفتند.

مکانیابی سازمان نقلیه شهرستان دورود
با عنایت به مکان نا مناسب نقلیه شهرداری دورود و لزوم انتقال این مرکز به مکانی جدید که با ضوابط زیست محیطی تطابق داشته باشد. با حضور سالاروند سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان، شهردار، رئیس شورای شهر و رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دورود و کارشناسان مرتبط، مکانیابی جدید جهت این موضوع صورت گرفت و و مقرر شد که شهرداری دورود مراحل اداری آن را تا حصول نتیجه در اسرع وقت پیگیری نماید.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا