سمنان

بررسی مسایل و نیازهای خبرگزاری ها در نشست شورای اطلاع رسانی استان سمنان

بررسی مسایل و نیازهای خبرگزاری ها در نشست شورای اطلاع رسانی استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، ابوالفضل صادقی نژاد در نشست عصر شنبه شورای اطلاع رسانی استان سمنان با اشاره به بررسی و احصای مسایل و مشکلات خبرگزاری های فعال در این استان بر اساس مصوبه این شورا گفت: فقدان مکان مناسب و لزوم اختصاص دادن مکان به خبرگزاری و مسایل مرتبط با آموزش از جمله مسایل مهم در ارتباط با خبرگزاری های استان سمنان است.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان تاکید کرد: در بررسی های صورت گرفته فعالان خبرگزاری ها در استان سمنان خواستار اعطای تسهیلات به خصوص کمک های بلاعوض برای رفع مشکلات خود هستند و امیدواریم شورای اطلاع رسانی در این خصوص تدابیری اتخاذ نماید.

فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نیز در این نشست بر ضرورت رفع ضعف های زیرساختی خبرگزاری های فعال در این استان تاکید کرد و گفت: خبرگزاری های این استان از امکانات و تجهیزات مناسبی برخوردار نیستند و عمده مشکلات آنها در بررسی های صورت گرفته فقدان مکان مناسب و نیز نیروی انسانی است.

نشست شورای اطلاع رسانی استان سمنان به ریاست استاندار و با حضور ریواده معاون سیاسی امنیتی استاندار و سایر اعضا در سالن فجر استانداری سمنان برگزار شد.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا