قزوین

برای تمام متقاضیان واجد شرایط ظرفیت احداث مسکن تامین شده است

برای تمام متقاضیان واجد شرایط ظرفیت احداث مسکن تامین شده است

به گزارش خبرگزاری recive از قزوین؛ سید علی هاشمی، مدیرکل راه‌وشهرسازی استان قزوین در جلسه شورای تامین مسکن که به ریاست استاندار و در محل سالن جلسات استانداری برگزار شده بود، گفت: برای احداث این واحدها قرار است ۳۲۸هکتار زمین پیش‌بینی و واگذار شود و با استفاده از ۵ پیمانکار تایید صلاحیت فنی شده عملیات ساخت انجام شود که پیش‌بینی برای پیمانکار هر متر ۵میلیون و ۷۰۰هزار تومان است.
او افزود: در استان ۹۹هزار و و ۳۶۴نفر برای مسکن اقدام ملی ثبت نام کردند که ۳۳هزار و ۲۴۶نفر واجد شرایط شناخته شدند و ۱۲هزار و ۷۵۲نفر تایید نهایی شدند.
هاشمی با اشاره به تاکید استاندار مبنی بر اطلاع‌رسانی هزینه‌های مورد نیاز برای احداث این واحدها، بیان کرد: برای ساخت این واحدها ۳۰۰میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود و متقاضیان باید در ۱۰مرحله و هر بار حداقل ۴۰میلیون تومان آورده داشته باشند.
این مقام مسئول گفت: هزینه ساخت هر مترمربع از این واحدها ۴میلیون و ۵۰۰هزار تومان که با محاسبه برخی تغییرات حدود ۵میلیون و ۴۰۰تومان خواهد بود که این قیمت‌ها تا پایان سال جاری است و در صورت تغییر در قیمت مصالح ساختمانی و سایر هزینه‌ها امکان افزایش و یا تعدیل دوباره قیمت‌ها نیز وجود دارد.
مدیرکل راه‌وشهرسازی استان قزوین یادآورشد: هزینه ساخت این واحدها بدون نصب برخی تجهیزات اساسی مانند درب های داخل ساختمان، آسانسور، کابینت، شیرآلات، کولر، پکیج، رادیاتور، نقاشی داخلی آسانسور و انشعابات محاسبه شده و این واحدها با این شرایط واگذار می‌شود.
۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا