هرمزگان

باند پنج نفره سارقان منزل در بندرلنگه دستگیر شدند

باند پنج نفره سارقان منزل در بندرلنگه دستگیر شدند

به گزارش recive، «سرهنگ محمدامین نوروزی»، فرمانده انتظامی بندرلنگه روز سه‌شنبه در تشریح این خبر گفت: درپی مراجعه و اعلام شکایت یکی از شهروندان به کلانتری ۱۲ شهرستان بندرلنگه مبنی‌ بر سرقت طلاجات و وجه نقد از منزل وی و متواری شدن سارق یا سارقان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.

وی بیان کرد: ماموران با همکاری پلیس آگاهی بندرلنگه با تشکیل تیمب به محل وقوع سرقت اعزام شدند که در بررسی‌های انجام گرفته مشخص شد سارقان از طریق دیوار وارد حیاط منزل شده و با تخریب قفل ورودی در منزل اقدام به سرقت طلاجات و مقداری ارز خارجی به ارزش تقریبی ۶۰ میلیارد ریال کرده و متواری شده اند.

این مسئول انتظامی اضافه کرد: با اقدامات فنی و اطلاعاتی و گشت زنی های پنهان و آشکار و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی تعداد پنج سارق حرفه‌ای مورد شناسایی قرار گرفتند که با شناسایی مخفیگاه اعضا این باند در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه متهمان در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی بندرلنگه گفت: متهمان دستگیر شده در بازجویی های فنی، به سرقت منازل و فروش اموال سرقت به یک مالخر اعتراف کردند که در بازرسی از مخفیگاه آنان اموال مسروقه کشف شد و متهمان با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا