اجتماعی

بالابر شیشه پژو پارس مرگ تلخ کودک ۴ ساله را رقم زد

بالابر شیشه پژو پارس مرگ تلخ کودک ۴ ساله را رقم زد

شنبه هفتم خرداد ماه امسال، مرگ پسربچه چهار ساله‌ای در یک خودروی پژو پارس در میدان والفجر منطقه حکیمیه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از مأموران کلانتری ۱۴۶ حکیمیه با هماهنگی بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جرائم جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

مأموران پلیس پس از حضور در محل حادثه با جسد پسر بچه چهار ساله‌ای مواجه شدند که در خودروی پدرش به دلیل آسیب بر گردن و خفگی فوت شده بود.

بررسی‌ها نشان داد، این کودک ۴ ساله به دلیل گیر کردن گردنش بین شیشه و چهارچوب خودرو به کام مرگ فرو رفته است!

تحقیقات ابتدایی مشخص کرد، این کودک با پدرش برای خرید راهی یک فروشگاه شدند که پس از توقف خودرو این حادثه دلخراش رخ داده است.

در گام بعدی مشخص شد هنگامی که پدر کودک به قصد خرید راهی فروشگاه شده، گردن پسرش از پنجره خودرو بیرون بوده است، در همین حین، پدر این کودک با زدن ریموت ماشین، درهای خودرو را قفل کرده و به دلیل اینکه در این لحظه، کودک خردسالش، سر خود را از پنجره ماشین بیرون آورده بود، سر این کودک بین شیشه و چارچوب در خودرو گیر می‌کند و مرگ تلخ این کودک به دلیل خفگی رقم می‌خورد!

همچنین مأموران پلیس در ادامه متوجه شدند پدر متوفی هنگام حادثه متوجه درخواست کمک‌خواهی فرزندش نشده و برای انجام کار خود، راهی فروشگاه شده است.

با دستور بازپرس ویژه قتل، جسد این کودک به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

«مجید» مخوف ترین قاتل سریالی ایران را بشناسید !

۲۳۳۲۳۳

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا