سمنان

باشگاه فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان راه اندازی می شود

باشگاه فرهنگی و ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان راه اندازی می شود

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، دکتر مهدی منصوری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با حضور در دفتر مدیرکل سازمان ورزش و جوانان استان با دکتر سید محمد تقی علوی دیدار و گفتگو کرد.

منصوری که به عنوان رئیس شورای تخصصی ورزش دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان سخن میگفت ضمن تبریک فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش، ورزش در ابعاد قهرمانی و همگانی را از جمله نیازهای اساسی یک جامعه سالم برشمرد و با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی و تداوم فعالیت های ورزشی در تمام سطوح از حمایت های همه جانبه اداره کل ورزش و جوانان استان در میزبانی های مسابقات کشوری و استانی که در مجموعه های ورزشی این دانشگاه برگزار شده تقدیر و تشکر کرد.

وی تأسیس باشگاه فرهنگی ورزشی در دانشگاه آزاد اسلامی استان را از نیازهای مهم این دانشگاه برای رشد و شکوفایی استعدادهای نخبگان ورزشی و فرصتی برای ادامه تحصیل علاقه مندان به ورزش دانست و از انجام پیگیری ها برای راه‌اندازی آن خبر داد.

علوی نیز از خدمات و حمایت های شایسته دانشگاه آزاد اسلامی از ورزش استان به ویژه میزبانی های شایسته مسابقات کشوری و استانی که در مجموعه های ورزشی این دانشگاه برگزار شده قدردانی و ضمن استقبال از برنامه های توسعه ای دانشگاه آزاد اسلامی بر ارتقاء سطح همکاری ها تاکید کرد.

در این جلسه که با حضور جمعی از مسئولان دو دستگاه همراه بود مقرر شد با انعقاد تفاهم نامه همکاری سطح تعاملات دوجانبه ارتقا یابد.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا