اخبار ورزشی

بازهم پول برنده خواهد شد؟

بازهم پول برنده خواهد شد؟

به گزارش خبرگزاری recive؛ شب گذشته بود که ابتدا نشریه اکیپ ادعا کرد کیلیان امباپه تصمیم نهایی خود را یکشنبه در برنامه تله فوت اعلام خواهد کرد. کمی بعد رادیو مونته کارلو به نقل از اطرافیان امباپه ادعایی جدید را مطرح کرد مبنی بر اینکه او شنبه یا یکشنبه از تصمیم نهایی خود پرده بر می دارد و این مساله در تله فوت نخواهد بود. مشخص هم نیست که شنبه از تصمیم نهایی او مطلع خواهیم شد یا یکشنبه. گفته می شود اگر شنبه شفاف سازی کند، یعنی تمدید کرده است.
رئال مادرید تا سه شنبه پاسخ مثبت امباپه را داشت و بر سر تمام مفاد قرارداد نیز با وی به توافق رسیده بود؛ هرچند که هیچ امضای رسمی از امباپه روی برگه قرارداد نبود اما تماسی از سوی مادر امباپه با مدیران رئال گرفته می شود که حالا باعث نگرانی باشگاه مادریدی شده است. امباپه پس از دریافت آخرین پیشنهاد پی اس جی دچار تردید شده و به زمان بیشتری برای تفکر نیاز دارد. در فرانسه معتقدند او حالا به پی اس جی نزدیک تر از رئال است که می تواند ضایعه ورزشی بزرگی برای رئال باشد.
مارکا در واکنش به چرخش عجیب امباپه، در گزارشی ویژه فاش کرد که مادر و وکیل امباپه در ابتدا خواهان دریافت ۲۰۰ میلیون یورو پاداش انتقال شده بودند. در مذاکرات اولیه با رئال آنها مدعی شدند ۲۰۰ میلیون یورویی که تابستان گذشته قرار بود به پی اس جی پرداخت شود، حالا باید به حساب بازیکن واریز شود. پیشنهاد ابتدا جدی گرفته نشد ولی خیلی زود متوجه شدند که مادر امباپه کاملا جدی بوده است.
در نهایت دو طرف روی پاداش ۱۳۰ میلیون یورویی توافق می کنند. رئال حتی حاضر شده تا بر سر حق پخش تصویری از قوانین خود صرفنظر کرده و بالاتر از ۶۰ درصد به ستاره فرانسوی بدهد، درصدی که حتی رونالدو نیز در رئال از آن بی بهره بود. در سوی مقابل پی اس جی برای تمدید قرارداد ۱۸۰ میلیون یورو به امباپه خواهد داد و در مورد حق پخش تصویری نیز ۱۰۰ درصد به خود بازیکن خواهد رسید. امباپه در مورد سیاست های ورزشی باشگاه، از خرید بازیکن تا انتخاب مربی نیز حق رای خواهد داشت. اکنون به نظر می رسد که بازهم پول بیشتر پیروز شده و حرف اول را زده است. در واقع رئال مثل ۲۰۱۷ نتوانست مقابل قدرت اقتصادی برتر پاریس برنده شود و باید با ناکامی جدید خود کنار بیاید.

بیشتر بخوانید:

رونمایی از اولین بمب استقلال برای فصل آینده

غیبت دستیاران جدید اسکوچیچ در اردوی خردادماه

محمدی: تراکتور می‌خواهد فرافکنی کند

۲۵۴ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا