سمنان

بازدید مسؤولان آموزش و پرورش استان سمنان از مدارس روستایی بیارجمند

بازدید مسؤولان آموزش و پرورش استان سمنان از مدارس روستایی بیارجمند

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان؛ سرپرست استان با همراهی مشاوران خود در امور جوانان و زنان در یک مأموریت یک روزه به منطقه بیارجمند سفر کرده، ضمن دیدار با کارکنان اداره، تعدادی از واحدهای آموزشی روستایی و همچنین پروژه در حال ساخت حافظ را مورد بازدید قرار دادند.
منطقه بیارجمند شرقی ترین نقطه استان سمنان و هم مرز با استان خراسان رضوی است. آخرین نقطه ای که در این منطقه دارای مدرسه بوده و تحت پوشش برنامه های آموزشی و پرورشی قرار می‌گیرد، حدود 500 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد. بیارجمند برای سال تحصیلی پیش‌رو، قریب به 1 هزار دانش آموز را در 52 آموزشگاه تحت پوشش خواهد داشت. در آستانۀ سال تحصیلی جدید، دکتر محمد شاه‌حسینی به اتفاق محمدحسین خیرالدین و فاطمه اخلاقی به منظور سرکشی از آموزش و پرورش و آموزشگاه های دوردست و روستایی به منطقه بیارجمند رفتند.
سرپرست آموزش و پرورش استان به همراه محمد صالحی (رییس منطقه) و مشاوران خود از مدارس روستاهای محروم و دورافتاده بیارجمند از قبیل کلاته ری، کلاته مطهر، دستجرد و غزازان بازدید کرد و ضمن گفت و شنود با کادر این مدارس، از نزدیک در جریان فعالیت آنان و پیشرفت پروژه مهر قرار گرفت.
آموزشگاه شبانه روزی بیارجمند و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از دیگر محل های مورد بازدید و سرکشی دکتر شاه‌حسینی بود. وی همچنین از پروژه آموزشی و پرورشی در حال ساخت برکت حافظ نیز دیدن کرد و خواستار تکمیل و تحویل سریع تر آن شد.
شرکت در جلسه قطبی مسؤولان حراست از دیگر برنامه های تولیت آموزش و پرورش استان بود.
وی در جمع مسؤولان حراست آموزش و پرورش شهرهای بیارجمند، میامی، بسطام، شاهرود و امیرآباد با بیان اینکه مجموعه حراست از ارکان و عناصر مهم و از دست آوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی در نهادهای دولتی به ویژه آموزش و پرورش است، به جهت پیشگیری از بروز مخاطرات و تهدیدهای احتمالی بر توجه و رعایت اصول حفاظتی و صیانتی تأکید کرد.

48

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا