اجتماعی

بازداشت فروشنده مواد مخدر در لباس تعمیرکار خودرو

بازداشت فروشنده مواد مخدر در لباس تعمیرکار خودرو

به گزارش خبرگزاری recive و بنا به اعلام سایت پلیس، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای از دستگیری سوداگر مرگ و کشف ۱۶۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه در شهرک ولیعصر(عج) خبر داد و گفت: متهم در پوشش تعمیر کار خودرو با لباس کار مواد فروشی می کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ اظهار داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر فروش مواد مخدر در شهرک ولیعصر(عج) توسط فردی در پوشش لباس تعمیرکاران خودرو، دستگیری متهم در دستور کار تیم عملیات کلانتری این محل قرار گرفت و گشت زنی های هدفمند افزایش یافت.

وی با بیان اینکه ماموران با تحقیقات و پی جویی های انتظامی ساعات حضور متهم را شناسایی کردند افزود: با درایت و هوشیاری متهمان محل تردد متهم شناسایی و متهم که در ساعت همیشگی با همان پوشش لباس در حال تبادل مواد مخدر بود در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و در بررسی اولیه از متهم ۱۶۰ گرم مواد مخدر از نوع شیشه در پک ها با سایز های مختلف کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: متهم ۵۰ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و فروش مواد مخدر در شهرک ولیعصر در پوشش لباس تعمیرکاران خودرو معترف شد.

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به سوابق متهم در امر فروش مواد و تحمل حبس در زندان در پایان خاطر نشان کرد:پرونده و متهم به مرجع قضائی معرفی شد.

بیشتر بخوانید:

جزییات چاقوکشی اراذل و اوباش برای مامور پلیس

اعتراف دختر شیشه‌ای به قتل پدرش توهم بود

۲۳۳۲۳۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا