سمنان

بازارچه کارآفرینی در دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان افتتاح شد

بازارچه کارآفرینی در دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان افتتاح شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان با تشکر از اساتید، همکاران و دانشجویان این مجموعه دانشگاهی در برگزاری این بازارچه، خاطر نشان کرد: امیدواریم برگزاری چنین بازارچه هایی بالندگی و امیدآفرینی در نسل جوان فراهم شود.
وی با اشاره به این که رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای پرورش تکنسین مهارتی و کارآفرین است، افزود: توسعه کارآفرینی برای ما بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه از ظرفیت دانشجویان استفاده می‌شود.
رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان افزود: با عنایت به نامگذاری سال ۱۴۰۱ از سوی مقام معظم رهبری، این بازارچه با هدف تقویت فرهنگ کارآفرینی و پرورش خلاقیت در بین دانشجویان، ترویج و اشاعه مفهوم کارآفرینی جهت ورود جوانان به فعالیت های کارآفرینانه برپا گردیده است.
وی برپایی این بازارچه ها را موجب تقویت ارتباط بین دانشگاه، صنعت و جامعه دانست و افزود: این بازارچه در سطح بسیار خوبی برپا شده است و بسیار مفتخریم از اینکه در هفته جهانی کارآفرینی و آغاز هفته پژوهش شاهد توانمندی‌های دانشجویان هستیم.
ماندگارزاد با اشاره به اینکه این بازارچه شامل ۱۶ غرفه است، اظهار داشت: در این بازارچه دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان تولیدات و محصولات خود شامل صنایع‌دستی، نقاشی روی بوم، محصولات بافتنی، محصولات رزین، مواد خوراکی، رباتیک، شمع سازی، طراحی چهره، برش لیزر، ظروف سرامیکی، سفال، ویترای و محصولات نمدی را در معرض دید و فروش بازدیدکنندگان قرار داده‌اند.
سکینه ماندگارزاد بیان کرد: بازارچه کارآفرینی دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان از تاریخ ۳۰ آبان لغایت ۲ آذر ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۴ در محوطه این مجموعه دانشگاهی برپا خواهد بود.
شایان ذکر است دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان با ۱۱ رشته در ۳ گروه کامپیوتر، هنر و حسابداری و ۷۰۰ دانشجو به عنوان یکی از ۴ دانشکده دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان مشغول فعالیت است.

۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا