اخبار ورزشی

بارسلونا به دنبال شکایت از یک هوادار خائن!

بارسلونا به دنبال شکایت از یک هوادار خائن!

به گزارش خبرگزاری recive؛ حواشی مربوط به بازی پنج‌شنبه شب بارسا و آینتراخت همچنان ادامه دارد. بارسا در شرایطی میزبان تیم آلمانی بود که تنها ۵ هزار نفر از هواداران مهمان مجوز ورود به نوکمپ را داشتند و طبق قوانین یوفا تنها به این تعداد هوادار بلیت تعلق گرفته بود اما بارسا تصورش را هم نمی‌کرد که بیش از ۲۰ هزار نفر از اعضای رسمی باشگاه، بلیت خود را در بازار سیاه به دوستداران آینتراخت فروخته باشند تا جو ورزشگاه کاملا به سود میهمان شود.
بارسا که بازی رفت را ۱-۱ مساوی کرده بود، در زمین خود و در ورزشگاهی که بسیاری از سکوهایش سفیدپوش بود، ۲-۳ شکست خورد و از لیگ اروپا کنار رفت. سران بارسا به‌شدت از این اتفاق خشمگین بوند و بلافاصله نیز قانونی تصویب شد که از این پس در بازی‌های اروپایی، هیچ بلیتی توسط اعضا قابل فروش نباشد.
از طرف دیگر سرمربی بارسلونا یعنی ژاوی هرناندز و چند تا ستاره این تیم نیز بعد از بازی برابر فرانکفورت نسبت به اتفاقات رخ داده در نوکمپ معترض شده بودند و جو ورزشگاه را یکی از مهم‌ترین دلایل حذف این تیم از لیگ اروپا عنوان کردند.
در همین ارتباط اکنون رادیو کاتالونیا یک گزارش عجیب را در رابطه با اتفاقات آن بازی منتشر کرده است. بر اساس ادعای این منبع، یک هوادار بارسا توانسته به تنهایی ۲هزار بلیت دیدار برابر فرانکفورت را خریداری کند و سپس آنها را در بازار سیاه به فرانکفورتی‌ها فروخته است. رادیو کاتالونیا ادعا می‌کند که باشگاه بارسلونا به دنبال شکایت از این هواداران خائن است و قصد دارد این موضوع را پیگیری کند.
بیشتر بخوانید:

لیست خرید جذاب کهکشانی‌ها؛ رئال فرانسوی می‌شود/عکس

طارمی مقابل اسپورتنیگ نمره متوسط گرفت/عکس

ستاره استقلالی در لیست یحیی؟

۲۵۴ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا