اخبار ورزشی

اگر اسکوچیچ بگوید؛ چشم!

اگر اسکوچیچ بگوید؛ چشم!

سازمان لیگ روز پنجشنبه زمان جدید دیدار تیم‌های استقلال و هوادار را اعلام کرد و مقرر شد دو تیم روز چهارشنبه هفته جاری به مصاف یکدیگر بروند اما پنجشنبه شب بود که حسن کامرانی‌فر دبیر کل فدراسیون فوتبال اعلام کرد این دیدار باید در زمان دیگری برگزار شود چون سرمربی تیم ملی باید از تمام نفرات خود استفاده کند.

بعد از این اظهار نظر دراگان اسکوچیچ در برنامه ورزش و مردم ضمن گلایه از برگزاری این دیدار یک روز قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق مدعی شد با این شرایط بازیکنی از استقلال به تیم ملی دعوت نمی‌شود چون ممکن است کرونا اردوی تیم ملی را تحت تاثیر قرار بدهد.

در ادامه استقلالی‌ها به این موضوع اعتراض کرده و مدعی شدند اگر کرونا برای تیم ملی خطرناک است پس چگونه این تیم باید روز چهارشنبه به مصاف هوادار برود چون اگر بازیکنی از این تیم به بهبودی کامل نرسیده باشد برای اعضای تیم هوادار هم خطرناک خواهد بود.

 بعد از این اظهارات با سهیل مهدی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ تماس گرفتیم و از وی درباره اینکه ایا احتمال دارد زمان دیدار استقلال و هواد ار تغییر کند سوال کرد که وی پاسخ داد: مگر ما اعلام کردیم بازی تغییر می‌کند یا آن را کنسل کردیم؟

وی در خصوص اینکه در یک برنامه تلویزیونی مدعی شد اگر اسکوچیچ دستور جدیدی ندهد بازی در موعد مقرر برگزار می‌شود گفت: الان هم شرایط همین است و از روز گذشته حرف ما عوض نشده است. من دیروز هم گفتم اگر اسکوچیچ بگوید چشم!

مهدی در خصوص اینکه استقلالی ها به برگزاری مسابقه در روز چهارشنبه اعتراض دارند اما قصد دارند تمرینات خود را از امروز آغاز کنند، گفت: من نمی‌دانم استقلال به کجا اعتراض کرده، اگر آنها کتبی اعتراض کنند پاسخ می‌دهم. من نمی‌توانم در رسانه جواب بدهم اگر آنها خطابشان به من است که کتبا اعلام کنند تا پاسخ بدهم.

وی در پاسخ به این سوال که با این صحبت‌ها قطعا زمان دیدار استقلال و هوادار تغییر نمی‌کند گفت: بله. 

بیشتر بخوانید:

  • زنان یک گام دیگر به سکوهای آزادی نزدیک شدند

  • اسکوچیچ حق دارد استقلالی‌ها را دعوت نکند

  • دیدار لیونل مسی با شوماخر/عکس

۲۵۶ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا