سمنان

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک سامانه ۱۱۱ و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک سامانه ۱۱۱ و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان در این تفاهم نامه که ازسوی محمود قدرتی، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری سمنان و جعفرمرادی حقیقی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان منعقد گردیده، آمده است : کلیه نامه های دریافتی از مردم توسط سامانه ۱۱۱استان سمنان که مرتبط با حوزه کاری اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری باشد صرفا از بستر سامد جهت بررسی و اقدام لازم به این اداره کل ارجاع می شود.
همچنین در تفاهم نامه فوق تصریح شده است: کلیه موارد با هر ماهیتی باید در کوتاه ترین زمان ممکن مشاهده، بررسی و جهت اقدام به مراجع ذیربط ارجاع و نتیجه نهایی اقدامات توسط این اداره کل در سیستم سامد ثبت و رونوشتی از نتیجه به متقاضی اعلام شود.
مدت زمان بررسی و اعلام نتیجه در سامانه سامد هفت روز کاری است و اداره کل موظف است در فواصل سه ماهه، شش ماهه و یکساله گزارشی از اقدامات صورت گرفته بر روی یکایک موارد ارجاعی تهیه و به سامد ارسال نماید.
به منظور سهولت دسترسی مردم جهت پیگیری تقاضای خود، رابط سامد در اداره کل مشخص گردیده و شماره تماس ۰۲۳۳۱۶۰۱۱۱۱ جهت اطلاع سانی و دسترسی عموم برای پیگیری موارد در این اداره کل تعیین شده است.
ارسال آخرین بخشنامه ها و دستورالعمل های اجرایی در حوزه خدمات این اداره کل به سامد و اطلاع رسانی از آخرین تغییرات به سامانه سامد از دیگر مفاد این تفاهم نامه می باشد.

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا