سیاسی

انتقاد تند جواد لاریجانی از منتقدان حجاب اجباری

انتقاد تند جواد لاریجانی از منتقدان حجاب اجباری

محمدجواد لاریجانی تحلیگر مسائل سیاسی، در برنامه بدون توقف گفت: متاسفانه برخی دوستان ما در جریان اصلاحات، با پاک کردن صورت مسئله، قصد سوءاستفاده سیاسی دارند.
وی ادامه داد: اخیرا من یک مقاله‌ای در یکی از روزنامه های اصلاح‌طلب دیدم که نوشته بود واقعیات اجتماعی را ببینیم. خب دیدن واقعیت اجتماعی به این معنا است که مثلا وقتی ما به‌عنوان یک بیمار به دکتر مراجعه می‌کنیم، درد خود را به دکتر تشریح می‌کنیم، نه این‌که اصل بیماری را انکار کنیم و یا خودمان نسخه بنویسیم.
وی ادامه داد: متأسفانه بعضی از دوستان، واقعیات اجتماعی از جمله این تهاجم ترکیبی همه‌جانبه با مسائل امنیتی مخصوصاً در فتنه اخیر را نمی‌بینند.
لاریجانی تصریح کرد: فتنه اخیر، خدمت زیادی به جمهوری اسلامی کرد با این‌که خسارات زیادی را نیز به کشور تحمیل کرد، اما پرده‌ها را برداشت و نشان داد که ظاهر خواست این جریان حجاب است اما باطن آن ترور و خشونت بدون مرز است. واقعیات اجتماعی این‌ها است.
وی افزود: این‌که کسی در خیابان راه برود و چند دختر و پسر بی‌حجاب را به‌عنوان واقعیت اجتماعی جا بزند، نشان می‌دهد که اتفاقاً واقعیت اجتماعی را ندیده است چرا که واقعیت اجتماعی، تحلیل درست می‌خواهد.
لاریجانی اظهار کرد: متأسفانه برخی سیاسیون می‌خواهند سوءاستفاده کنند و به بهانه انحراف در اسلام می‌خواهند رأی جمع کنند. این خیلی چیز بدی است که ما سعادت و آینده ملت خودمان را فدا کنیم به‌خاطر این‌که چند تا آدم می‌خواهند رأی بیاورند. خب به درک که رأی نیاوردید.

بیشتر بخوانید:

شهید بهشتی ، نیرو فرستاد تا از حمله تندروها به تظاهرات علیه حجاب اجباری جلوگیری کنند

راه‌اندازی «تیم‌ها» و «شعبه‌های ویژه» برخورد با بی‌حجاب‌ها / «سپاه» هم، تفاهم‌نامه را «امضا» کرد

بی‌حجابی، «فضای جنگی» ایجاد کرده / در جنگ، «مجبوریم» کارهایی کنیم که «شاید» دوست نداریم

پیشنهاد حضور ارتش در شهر برای برخورد با بی‌حجابی!

اعلام نحوه برخورد با کشف حجاب‌ «زنان کارمند» در خارج از محیط کار

اعلام رسمی وزیر کشور در مجلس / «پایان» ارائه خدمات به بی‌حجاب‌ها / «پلمب» مراکز صنفی متخلف

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا