اخبار ورزشی

انتقاد استکی از عملکرد ضعیف بوکسور تیم‌ملی؛برای او متاسفم!

انتقاد استکی از عملکرد ضعیف بوکسور تیم‌ملی؛برای او متاسفم!

علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس ایران، درباره برگزاری مسابقات قهرمانی کشور پس از چند سال تعویق بخاطر کرونا، توضیح داد: بعد از سه سال که آخرین قهرمانی کشور سال ۹۸ در ارومیه برگزار شد، باید بخاطر برگزاری این مسابقات با شرایط فعلی از حسین ثوری رئیس فدراسیون، محمود نهتانی رئیس هیات زاهدان و برگزار کنندگان این مسابقات از جمله آقای ادهم کرد مدیر اداره کل ورزش سیستان و بلوچستان تشکر کنم.
او همچنین درباره سطح فنی مسابقات نیز اظهار کرد: به دلیل اینکه همه ملی‌پوشان ما در این رقابت‌ها حضور دارند، هر یک بازی به بعد شاهد مبارزه ملی‌پوشان هستیم که همین مسئله سطح مسابقات را بالا برده است. امیدوارم تا پایان مسابقات نیز همین روند ادامه داشته باشد.
استکی درباره حذف زود هنگام پوریا امیری ملی‌پوش سنگین وزن ایران در همان مبارزه نخست نیز توضیح داد: پوریا کسی است که ۶ ماه پیش در قهرمانی جهان ازبکستان حضور داشت و چهار ماه قبل از آن هم با قهرمان دوم المپیک در دبی مبارزه خوبی کرد، اما در راند اول مبارزه خود یک مشت بد خورد که بازی را از دست او درآورد.
سرمربی تیم ملی بوکس ایران تصریح کرد: من به آن بوکسور برنده که خودش هم اردونشین تیم ملی بوده تبریک می‌گویم، اما برای پوریا امیری متاسفم. من دو سال روی او کار کرده‌ام تا یک بوکسور شش دانگ باشد، اما به دلیل غرور، دست کم گرفتن و عدم تمرکز به آن شکل باخت که هم خودش را و هم استان خودش را زیر سوال می‌برد.
او درباره نحوه انتخاب بوکسورها برای شروع اردوهای تیم‌ ملی نیز گفت: ما ۱۳ نفر برتر این مسابقات را مستقیما به اردو دعوت می‌کنیم و ۱۳ نفر دوم نیز رزرو می‌شوند چون به دلیل محدودیت کرونا جا نداریم. تیم سوم هم متشکل از پدیده‌های این مسابقات خواهند بود که در صورت نیاز با ملی‌پوشان انتخابی بزنند تا اگر لایق بودند دعوت شوند.
استکی درباره میزبانی سیستان و بلوچستان نیز گفت: واقعا راضی هستیم، هیچ چیز بی نقص نیست اما در این شرایط خوب برگزار شد.
بیشتر بخوانید:

ببینید | اقدام عجیب جوادخیابانی روی آنتن زنده تلویزیون

فن زیبای “کلندون” در کشتی نونهالان ایران/عکس

ببینید | حمله طرفدارهای تراکتور به گل‌محمدی با پرتاب بطری و سنگ
۲۵۷ ۲۵۸

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا