سمنان

انتخاب شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان سمنان در جمع برترین‌های تعاونی کشور

انتخاب شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان سمنان در جمع برترین‌های تعاونی کشور

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان در این آیین ضمن افتتاح همزمان ۴۵۷ طرح تعاونی، از اعضای هیأت مدیره ۱۷ شرکت تعاونی برتر در عرصۀ ملی تجلیل و با اعطای لوح از سوی آیت الله سیدابراهیم رئیسی قدردانی شد.
از ۱۷ تعاونی برترِ جشنوارۀ هفدهم که عنوان «برتر ملی» را کسب کرده اند، ۳ تعاونی از استان سمنان و یکی از آنها شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان سمنان بود. این شرکت تعاونی ۴ هزار عضو فرهنگی داشته و قریب به ۵۰ سال قدمت دارد.
سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان هم در آیین تجلیل استانی، از تعاونی های برتر استان که به سطح ملی راه یافته اند، قدردانی کرد.
حسین تیموری، عضو هیأت مدیره و مدیرعامل این مجموعه با بیان اینکه شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان سمنان در سال های ۹۶، ۹۸ و ۱۴۰۰ عنوان تعاونی برتر استانی را کسب کرده، گفت: شاخص های انتخاب تعاونی های برتر سطح ملی، میزان فروش سالانه، تعداد کارکنان و میزان اشتغال زایی، سطح تحصیلات اعضای هیأت مدیره، خوش حسابی مالیاتی، چگونگی خدمات دهی به اعضا، برنامه های راهبردی و طرح های در حال اجرا، مساحت فروشگاه، تعداد عضو، شرکت کارکنان در دوره های آموزشی و.. بوده است.
گفتنی است: شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان سمنان، پروژه رفاهی، فرهنگی و تجاری فرهنگ را به عنوان یکی از مجتمع های نمونه استان در ۵ طبقه با زیربنایی بالغ بر ۸۲۰۰ مترمربع با مشارکت فرهنگیان در دست ساخت دارد. این مجتمع بزرگ که عملیات عمرانی آن از سال ۱۴۰۰ آغاز شده، ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و در طراحی آن فضای فروشگاهی مدرن، سالن های پذیرایی، اجتماعات و کنفرانس، سینما، فضاهای نمایشگاهی و آموزشی، سردخانه، آشپزخانه و… پیش بینی شده است. هزینه ساخت این پروژه ۱۰۰۰ میلیارد ریال برآورد می شود که می تواند برای ۱۲۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا