آذربایجان غربی

امسال اتفاق می‌افتد: تکمیل ۵۰کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان‌غربی

امسال اتفاق می‌افتد: تکمیل ۵۰کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان‌غربی

به گزارش recive آذربایجان‌غربی، سیدمحسن حمزه‌لو در بازدید از روند اجرایی کریدور بزرگراهی غرب کشور در جنوب آذربایجان‌غربی محدوده محورهای ارومیه_مهاباد، میاندوآب_بوکان افزود: برنامه‌ریزی شده امسال ۵٠ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان‌غربی تکمیل شود و ساخت این گذرگاه بین‌المللی در ١٠ جبهه کاری محورهای ارومیه-مهاباد، میاندوآب-مهاباد، میاندوآب-بوکان، قطعه ۴و ۵ محور سلماس-خوی و سه‌راهی ایواوغلی-گیت در حال اجراست.

حمزه‌لو با اعلام اینکه ۵۶٣ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در آذربایجان غربی واقع شدە، افزود: تاکنون ۱۳۵ کیلومتر از کریدور بزرگراهی غرب کشور در بخش جنوب آذربایجان‌غربی زیربار ترافیک رفته و کل پروژه ٧٨ درصد پیشرفت اجرایی دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی اظهار کرد: نقشه راه توسعه و پیشرفت آذربایجان‌غربی حول محور اتمام کریدور بزرگراهی غرب کشور ترسیم شده و بر این مبنا باید از تمامی ظرفیت‌های موجود برای اتمام این پروژه راهسازی بهره جست.

حمزه‌لو بیان کرد: برای بهره‌برداری کامل از کریدور بزرگراهی غرب کشور در جنوب آذربایجان‌غربی ۱۲ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا