اخبار ورزشی

امباپه تاوان این تصمیم را خواهد داد

امباپه تاوان این تصمیم را خواهد داد

به گزارش خبرگزاری recive؛ کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن فاصله ای تا انتقال به رئال مادرید نداشت و به نظر می رسید تمامی توافقات برای انجام این انتقال نهایی شده باشد، اما در نهایت او تصمیم به تمدید قرارداد و ماندن در فرانسه گرفت. حالا مارتین واسکز، مدافع سابق و پرافتخار رئال مادرید مدعی شد کیلیان امباپه در آینده تبعات این تصمیم را پرداخت خواهد کرد
مارتین واسکز گفت: “رئال مادرید همیشه موظف به کسب پیروزی و پیروزی است. اما وقتی دو عنوان مهم را در یک فصل به دست می آورید، دیگر نمی توانید چیزی بیشتر از این برای خود بخواهید. همچنین نباید فراموش کرد رئال مادرید در ابتدای فصل مدعی اصلی کسب عناوین قهرمانی نبود. موفقیت این فصل حاصل تلاش بازیکنان تیم، کارکنان باشگاه و کادر مربیگری رئال مادرید بوده است. آنها در یک مسیر حرکت کرده و واقعا متحد بوده اند و این ویژگی در نهایت باعث می شود شما به موفقیت دست یابید.
عدم انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید؟ بدون اینکه اطلاعات دقیقی داشته باشد، نمی توان از بیرون به این ماجرا نگاه کرد و تجزیه و تحلیل درست این اتفاق آن است. به نظر می رسید همه چیز انجام شده باشد، اما در نهایت انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید محقق نشد. صرف نظر از اینکه کدام بازیکنان هستید و چقدر اهمیت دارید، دادن پاسخ منفی به رئال مادرید هزینه دارد و امباپه در آینده عوارض این تصمیم را خواهد داد.”

بیشتر بخوانید:

قایدی در امارات بهترین شد!/عکس

رفتار تعاملی باشگاه استقلال با مجیدی؛ آبی‌ها بیخیال غرامت شدند!

همه می دانند از کودکی عاشق پرسپولیس بودم

۲۵۴ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا