سیاسی

امام جمعه یاسوج: چرا در یک دعوای ساده، تفنگ و چماق می‌کشیم؟ / چرا اینقدر بی‌صیر و حوصله شده ایم؟

امام جمعه یاسوج: چرا در یک دعوای ساده، تفنگ و چماق می‌کشیم؟ / چرا اینقدر بی‌صیر و حوصله شده ایم؟

آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج با بیان اینکه انسان باید به دنبال کار و زندگی و اقتصاد و معیشت باشد گفت: در عین اینکه باید به دنبال مسائل زندگی خود باشد فرزند آوری داشته باشد اما فرزند و مال و ثروت نباید او را از خدا و واجبات و مستحبات غافل کند.

 دعواهای ساده خیابانی به وفور دیده می‌شود.

وی گفت: تا به کی باید اینگونه باشیم تا کی باید با چنین تیراندازی‌هایی عزادار شویم مگر می شود برای هر یک از ما یک قاضی و پلیس گذاشت چه معنا دارد در مراسم تشییع جنازه تیراندازی و عروسی‌ها را به عزا تبدیل کنیم.

امام جمعه یاسوج به حادثه چند روز پیش شهرستان چرام اشاره کرد و گفت: در شهر چرام در یک عروسی پدری هنگامی که دختر خود را به خانه بخت می فرستد بر اثر یک بی احتیاطی عروسی تبدیل به عزا می‌شود چرا درس نمی گیریم؟ چرا متوجه نمی‌شویم چقدر باید برخورد شود تا به کی باید عروسی ها را به عزا تبدیل کنیم وقتی تصویر پدر را می بینیم اندوهگین می شویم که چرا با دستان خود چنین اتفاقی رخ دهد.

انتقاد تند امام جمعه یاسوج از گرانفروشان / زندگی بی‌برکت امروز به دلیل همین بی انصافی هاست

بیشتر بخوانید:

انتقاد تند امام جمعه یاسوج از گرانفروشان / زندگی بی‌برکت امروز به دلیل همین بی انصافی هاست

شرم‌آور و تاسف بار است یک جوان بدون پارتی استخدام نمی‌شود / می‌گویند آقای مدیرکل تا ۴ سهمیه استخدامی دارد

وی در ادامه با اشاره به درگیری‌ها گفت: چرا در یک درگیری ساده اسلحه و چماق روی یکدیگر می‌کشیم چرا اینقدر بی‌صیر و حوصله شده ایم این حرکت زشتی است که یک رویه شده و در یک مسئله ساده اسلحه روی همدیگر می‌کشیم و بدتر از همه اینکه در فضای مجازی که محل تاخت و تاز شده کوچکترین مسئله ای دست به دست می‌چرخد و خودش موجب ترویج فرهنگ خشونت خواهد شد.

۲۱۲۳۱`

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا