کهگیلویه و بویراحمد

افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته دراستان یک نفر براثرکرونا فوت کرده است گفت: شمار قربانیان این بیماری در کهگیلویه و بویراحمدبه ۱۱۴۰نفررسید.

محمد غلام نژاد افزود: هم اکنون ۷۴ بیمار در بیمارستان‌های استان بستری هستند که۴۲ نفر مبتلای قطعی و ۶ نفر از این بیماران در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

وی اظهار کرد: از مجموع مبتلایان به کووید ۱۹در کهگیلویه و بویراحمد ۹۷هزار ۱۱۳نفر بهبود یافته گزارش شده است.

افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به آزمایش‌های انجام شده دراستان طی ۲۴ ساعت گذشته خاطرنشان کرد: از ۳۳۶ نمونه دریافت شده از آزمایشگاه‌های استان که شامل تست‌های پی سی آر ورپید تست است ۴۳درصد موارد مثبت بودند.

غلام نژاد با بیان اینکه آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان روزانه در حال افزایش است، تصریح کرد: پیش بینی می شود طی روزهای آینده آمار بیماران بدحال و مرگ‌های ناشی از کرونا در کهگیلویه و بویراحمد افزایش یابد.

وی ادامه داد: توصیه می‌شود افراد در صورت داشتن هر گونه علائم بیماری کرونا به پزشک مراجعه و مراقبت‌های لازم برای پیشگیری از انتقال بیماری این بیماری به دیگر اعضاء خانواده و دیگران را داشته باشند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مهمترین راهکار برای پیشگیری از ابتلا به کرونا را رعایت دستور العمل‌های بهداشتی و خودداری از عادی انگاری این بیماری دانست و بیان کرد: مردم استان برای پیشگیری از ابتلا و کاهش مرگ میر ناشی از کرونا و ایجاد ایمنی در برابر این بیماری خطرناک و همه گیر واکسیناسیون خود را تکمیل و دُز یادآور را حتما تزریق کنند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا