سمنان

افتتاح پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری به مناسبت هفته دولت در شهرستان مهدیشهر

افتتاح پروژه منابع طبیعی و آبخیزداری به مناسبت هفته دولت در شهرستان مهدیشهر

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ؛حیدر واحد مطلق رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهردر مراسم بهره‌برداری از این پروژه اظهار کرد: این پروژه با حجم دوهزارو چهارصد متر کعب در پنجمین روز از هفته دولت افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر باگرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت و افزود: با تلاش‌های صورت گرفته توسط مجموعه دستگاه‌های اجرایی و حمایت‌های فرماندار محترم شهرستان، به اهمیت وجود ظرفیت‌های مختلف، محور توسعه پایدار این شهرستان را صنعت، کشاورزی و گردشگری دانست و یادآور شد: باید در محورهای مختلف با تلاش و همدلی و وحدت به توسعه همه جانبه دست یافت.

واحد مطلق افزود: دولت سیزدهم توانست با حضور مستمر در میان مردم و عرصه‌های مختلف و با ایجاد ارتباط و همچنین جدیت و عزم مسؤولان در راستای خدمت‌رسانی و انعکاس گسترده این خدمات، حس آرامش و امیدآفرینی را به جامعه تزریق کند و در ادامه راه همه ما باید با ارائه خدمات مطلوب به مردم برای سربلندی نظام تلاش کنیم.

واحد مطلق خاطر نشان: کرد که اجرای این پروژه سبب اشتغال 30 نفر نیروی انسانی در شهرستان در طول مدت اجرای پروژه گردیده است.

46

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا