سمنان

افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری مهدیشهر

افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری مهدیشهر

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،علیرضا شربتدار در حاشیه برگزاری مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی شهرداری، ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: پارک خانواده مهدیشهر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال و متراژ ۲۷۰۰ مترمربع با هدف افزایش سرانه فضاهای تفریحی و فضای سبز، ایجاد نشاط و پویایی شهروندی و ارتقای کیفیت محیط زیست شهری به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: فاز نخست جاده سلامت مهدیشهر با اعتباری بالغ بر ۳۷ میلیارد و هشتصد میلیون ریال و متراژ ۱۲ هزار و ۶۰۰ مترمربع در راستای توسعه ورزش شهر و فراهم کردن فضایی مناسب برای تفریح و ایجاد نشاط و شادابی میان خانواده‌ها به بهره‌برداری رسید و افتتاح شد.

شهردار مهدیشهر خاطرنشان کرد: فاز نخست باغ‌راه منطقه گردشگری رابند با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و متراژ ۳۱۰ مترمربع با هدف توسعه و رونق گردشگری شهری و افزایش سرانه فضای سبز افتتاح شد.

شربتدار با تاکید بر اینکه احداث و توسعه سرانه فضای سبز و اماکن ورزشی، تفریحی و گردشگری موجب دمیده شدن روحی تازه در کالبد شهر خواهد شد و شهر را به مقصد گردشگری تبدیل می‌کند، گفت: ایجاد نشاط شهروندی، پویایی شهر و فعال‌سازی اقتصاد گردشگری از اولویت‌های مدیریت شهری مهدیشهر در این دوره است.

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا