البرز

اعلام محل دریافت نامه‌های مردم البرز به رئیس جمهور

اعلام محل دریافت نامه‌های مردم البرز به رئیس جمهور

به گزارش recive از البرز؛ «غفور قاسم پور» روز چهارشنبه ۱۷ فروردین با اعلام این خبر افزود: تمام دستگاه‌های اجرایی استان البرز فردا پنجشنبه از ساعت ۱۴ الی ۲۲ درساختمان آموزش  فنی و حرفه‌ای شهید خدایی کرج  پاسخگوی درخواست‌های مردمی خواهند بود که این ارتباط از طریق سامانه ۱۱۱ نیز مقدور است.

وی ادامه داد: این مرکز به مردم به نشانی  کرج  –  میدان استاندارد – خیابان ذوب آهن – به سمت حسین آباد  از ساعت ۱۴  تا ۲۲  آماده دریافت نامه‌های مردم به رئیس جمهور است.

قاسم پور گفت: به همین منظور مرکز رسیدگی به درخواست‌های  مردمی با حضور  تمام دستگاه‌ها از جمله  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، آموزش فنی و حرفه‌ای، تامین اجتماعی، خدمات درمانی، صندوق بازنشستگی، بانک توسعه تعاون، بانک رفاه، صندوق کارآفرینی امید، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، بهزیستی، روستاییان و عشایر استان البرز  در این مدت فعال خواهد بود.

گفتنی است رئیس جمهور در قالب نوزدهمین سفر استانی هیات دولت و در سال “تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین” به منظور بررسی اولویت‌های توسعه بخشی و تصمیم گیری برای رفع مشکلات مردم  فردا پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه به استان البرز سفر می‌کند.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا