سمنان

اعلام حمایت شورای ائتلاف از استاندار جدید سمنان/ برای رفع مشکلات مردم در کنارتان هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان در پیامی به سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار جدید سمنان تأکید کرد: استان اخلاق‌مدار، فرهنگی و ولایت‌مدار سمنان این افتخار را دارد که در دو انتخابات ریاست جمهوری در سال‌های ۱۳۹۶ و ۱۴۰۰ بالاترین رأی را نسبت به رقبا به آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی تقدیم داشته و با رأی به گفتمان اصیل انقلاب، پایبندی خود را حتی در سخت‌ترین شرایط به نظام و انقلاب به اثبات رسانده است.

در ادامه می‌خوانیم: انتخاب آیت‌الله رئیسی در انتخابات ۱۴۰۰ موجی از امید و نشاط بین نیروهای انقلابی و جوانان حزب اللهی به وجود آورد و این احساس را ایجاد کرد تا با بازگشت نیروهای انقلابی به صحنه مدیریت استان و بر اساس مدل مدیریت جهادی و پاسخ به انتظارات و خواسته‌های به‌حق مردم و احیای سرمایه اجتماعی از دست رفته، بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی نظام یعنی رضایتمندی مردم به بهترین شکل تقویت شود.

این بیانیه می‌افزاید: اخلاق و صداقت آیت‌الله رئیسی راز اعتماد مردم به ایشان است که باید با تبدیل استان به صحنه کار و فعالیت و تلاش برای حل مشکلات و دغدغه‌های مردم به‌خوبی از آنها صیانت کرد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان سمنان تصریح کرد: مردم اینک انتظار دارند شعارهای ریاست جمهوری را در عمل مشاهده کرده و شیرینی و حلاوت آن را با تمام وجود احساس کنند و این مأموریت سنگین امروز روی دوش شما قرار گرفته است.

در این بیانیه می‌خوانیم: عقیده ما بر این است به‌عنوان نیروهای انقلابی که در این چهار سال حامی اصلی آیت‌الله رئیسی بوده و بین مردم اعتمادسازی کرده‌ایم و شما که مسؤولیت اجرایی کردن اهداف و برنامه‌های دولت را در استان بر عهده گرفته‌اید، وظیفه و مأموریتی مشترک داریم.

در بخش دیگری آمده است: از این‌رو، در قامت نیروهای مدافع انقلاب در استان که در قالب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی از سال ۱۳۹۶ با آیت‌الله رئیسی برای تشکیل دولت انقلابی میثاق‌نامه امضا کرده‌ایم، ضمن اعلام حمایت و آمادگی خود برای نهایت همکاری، بیان می‌داریم توان و ظرفیت‌های نیروهای انقلابی استان دارایی ارزشمندی است که از امروز برای تحقق تمام شعارها، اهداف و وعده‌های دولت سیزدهم در خدمت شما قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا