سیاسی

اعلام «حمایت» رادان، رئیس پلیس کشور از «آمران به معروف و ناهیان از منکر»

اعلام «حمایت» رادان، رئیس پلیس کشور از «آمران به معروف و ناهیان از منکر»

سردار احمدرضا رادان در سومین جلسه گردهمایی سراسری آمران به معروف و ناهیان از منکر با تاکید بر اینکه به چه میزان برای سربازی امام زمان (عج) قدم برداشته ایم، تصریح کرد: زمانی که این مهم مورد توجه قرار بگیرد همه حجت ها بر ما تمام، وظایف نیز جاری و ساری و ماموریت ها برای ما نیز امر به معروف می شود.
این مقام ارشد انتظامی گفت: همه ما جزو آمران به معروف هستیم؛ زمانی که به فرماندهان در روی زمین مکنت داده می شود وظایفی نیز به عهده آنها قرار می گیرد بنابراین بایستی امر خداوند را نیز اجرایی کنند؛ بایستی حدود و اندازه خود را در دو فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر در نظر بگیریم ضمن اینکه باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که شرایط را برای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراهم کنیم.
وی با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر برای پلیس عین ماموریت است، خاطرنشان کرد: پلیس در تراز انقلاب اسلامی در جمهوری اسلامی ایران، همه برای امر به معروف است در واقع اگر سرقت را منکر می دانید برای این است که معروف در جامعه بیشتر شود.
سردار رادان گفت: تمام اقدامات پلیس برای انجام ماموریت و وظایف محوله است به شرط اینکه معروف نیز به دنبال آن تبیین شود؛ بایستی در سال ۱۴۰۲ در مجموعه انتظامی کشور فریضه امر به معروف و نهی از منکر نهادینه سازی و در امتداد آن به یک فرهنگ سازمانی قالب تبدیل شود.
رئیس پلیس کشور ادامه داد: زمانی که فریضه امر به معروف و نهی از منکر به یک فرهنگ سازمانی قالب تبدیل شود می توان گفت که به اوج پیروزی، سربلندی و موفقیت در سازمان رسیده ایم؛ از سویی ماموریت تمامی فرماندهان امر به معروف و نهی از منکر است و معروفی پایدار می ماند که منکری از جامعه رخت برمی بندد که از جنس دل به دست آوردن باشد نه جسم بنابراین بایستی نوع بیان و رفتار خود معرفی از معروف باشد.
سردار رادان با تاکید بر اینکه پلیس بایستی حامی آمران به معروف و ناهیان از منکر باشد، عنوان کرد: اساسا همه ما با توجه به ماموریت هایی که بر عهده داریم بایستی در موضوع امر به معروف و نهی از منکر پای کار باشیم.

بیشتر بخوانید:

آیت‌الله جوادی‌آملی در دیدار سردار رادان: امنیت با تدبیر و ادب به‌دست می‌آید؛امور نظامی سهم کمتری دارد/ بردن نام امام، رهبری و بسم الله گفتن کافی نیست

نیروی انتظامی اطلاعیه داد / فرد برخوردکننده با مادر معترض به مسمومیت فرزندش، «پلیس» نیست

«بیچاره ملتی» که نمی‌داند از «کدامین نهاد» کتک می‌خورد! / واکنش برهانی، حقوقدان به «تکذیب» پلیس

هشدار استاد جامعه‌شناس: «طوفان دیگری» در راه است! / همان سیاست‌هایی که فاجعه مرگ مهسا را رقم زدند، دوباره «عینا» در حال «تکرار» است

هشدار عبدی به «حکومت» بابت دوباره روشن کردن «آتش اعتراضات» با «اقدامات ایذایی»

عضو شورای فرهنگ عمومی کشور: نمی‌توانیم از مسئله عفت عمومی «کوتاه بیاییم»

۲۱۲۲۰

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا