اجتماعی

اعتراف دختر شیشه‌ای به قتل پدرش توهم بود

اعتراف دختر شیشه‌ای به قتل پدرش توهم بود

او افزود:پدرم مردی بداخلاق بود و اعتیاد به مواد مخدر داشت. او باعث اعتیاد من بود و مدام مرا کتک می‌زد. رفتارهایش مرا وادار کرد تا دست به قتل بزنم، اما حالا با گذشت دو سال از جنایت و به خاطر عذاب وجدان تصمیم گرفتم راز این قتل را برملا کنم.

این در حالی بود که در ادامه تحقیقات، برادر وی منکر ادعاهای خواهرش شد و گفت: میترا، خواهر ناتنی‌ام و از همسر دوم پدرم است. مدت‌ها قبل خانواده‌ام را ترک کردم و برای کار به شهرستان رفتم. چند سال قبل میترا را دیدم اما با این حال در این مدت خیلی با هم در تماس نبودیم تا اینکه متوجه شدم خواهرم چنین ادعایی کرده است. پدرم در شهرستان زندگی می‌کند و زنده است، خواهر ناتنی‌ام او را نکشته اما چون خواهرم اعتیاد به شیشه دارد، توهم ناشی از مصرف آن باعث شده چنین اظهاراتی را مطرح کند.

به دنبال اظهارات دختر جوان، او به دستور بازپرس محمدحسین زارعی بازداشت شد، اما میترا در ادامه تحقیقات در حالی که منکر جنایت شده بود، گفت: اعتیاد شدیدی به شیشه دارم و توهم ناشی از آن باعث شد فکر کنم پدرم را کشته‌ام. از آنجایی که محل زندگی میترا و جنایتی که او مدعی ارتکابش شده زنجان بود، به دستور بازپرس جنایی قرار عدم صلاحیت صادر و پرونده برای بررسی این موضوع به دادسرای محل فرستاده شد.
۲۳۳۰۲

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا