اخبار ورزشی

اسکوچیچ «پین» لازم شد!

اسکوچیچ «پین» لازم شد!

به گزارش خبرگزاری recive؛ فدراسیون فوتبال قاطعانه از اسکوچیچ حمایت کرده و مسئولان بارها تاکید کردند که این سرمربی در جام جهانی روی نیمکت تیم ملی خواهد بود. حال اگر این فدراسیون تغییر عقیده ندهد که خیلی هم در فوتبال ایران بعید نیست باید به صحبت های تغییر سرمربی و معرفی جانشینان اسکوچیچ پایان داد.
نکته ای که هنوز اسکوچیچ و فدراسیون فوتبال درباره آن اظهارنظر نکرده اند،درباره کادر اعزامی ایران به جام جهانی است. بارها کارشناسان اعلام کردند که تیم ملی در بُعد فنی نیاز به تغییر دارد و شاید بهتر باشد برای رقابت های مهم افراد باتجربه تری به کادرفنی اضافه شوند.
علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن اسبق پرسپولیس و استقلال نیز با مخالفت برکناری اسکوچیچ اعلام کرد که باید یک دستیار با تجربه کنار او باشد. نیکبخت واحدی گفت: معتقدم باید کادر فنی تیم ملی را تقویت کنیم تا تیم ملی نتیجه بگیرد. مثلاً چرا از کمک مربیان خوب کنار اسکوچیچ استفاده نمی‌کنیم؟ مثال‌های زیادی برای این موضوع وجود دارد. در استقلال گابریله پین کنار دست فرهاد مجیدی است. در پرسپولیس حمید مطهری را پشت سر گل محمدی داریم. چه ایرادی دارد ما با همین اسکوچیچ که ارتباط خوبی با بازیکنان تیم ملی دارد به جام جهانی برویم، اما یک مربی کاربلد حرفه‌ای و با تجربه کنار دستش بگذاریم تا ساختار تیمی ما تقویت شود و برای رودررو شدن با رقبای بزرگ حاضر در جام جهانی استراتژی درست داشته باشیم.
گزارش کامل را اینجا بخوانید
۲۵۳۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا