اخبار ورزشی

استقلال با همین روش قهرمان می‌شود

استقلال با همین روش قهرمان می‌شود

شاهین بیانی کاپیتان باسابقه استقلال دلیل قهرمانی استقلال در نیم فصل اول را صرف فعل خواستن از سوی تک تک اعضای باشگاه دانسته و درباره شرایط این تیم صحبت‌هایی انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

بازی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان را چطور دیدید؟

استقلال یک بازی برتر را به نمایش گذاشت. از هر نظر تیم برتر میدان بود و توانست ۳ گل بزند و می‌توانست به راحتی سه گل دیگر هم بزند.

به نظر شما ضربه زبیر نیک نفس گل شد؟

من در آن لحظه در تلویزیون متوجه نشدم ولی بعداً که تصاویر را که دیدم متوجه شدم توپ داخل دروازه فرود آمده و بعد به بیرون برگشته،  از این قبیل ضربات زیاد زده می‌شود. ولی ما باز هم لطمه نداشتن کمک داور ویدیویی را خوردیم. اگر این بازی مساوی می‌شد و استقلال دو امتیاز از دست می‌داد و  بعد در هفته پایانی با یک یا دو امتیاز اختلاف، قهرمانی از دست می‌رفت چه کسی جواب زحمات این بچه‌ها را میداد؟

به نظر من خوب شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا نماینده‌های ایران را حذف کرد تا مسئولان فدراسیون به خودشان بیایند و لااقل یک مقدار در عمل هم این فوتبال را حرفه ای کنند. حرف زدن خالی که نشد کار.

از بازی استقلال راضی بودید؟

بله. فقط در این بازی چون تیم کمی‌رو به بالا بازی می‌کرد فاصله بین خط هافبک و دفاع کمی‌زیاد شده بود. برای همین چند بار بازیکنان سرعتی نفت فرار کردند که سیاوش یزدانی انصافاً خوب عمل کرد و توانست کار را جمع کند.

حسینی هم دو بار دروازه را نجات داد ولی همیشه این طور نیست. به نظر من دفاع استقلال که اینقدر کم گل خورده و اصلاً نباخته باید مراقب این مسائل باشد.

دور برگشت را چطور پیش بینی می‌کنید؟

به نظرم استقلال باید با همین شیوه در دور برگشت بازی کند. چون اصطلاحاً می‌گویند در دور برگشت دروازه‌ها کوچکتر میشود، بدن‌ها تحلیل می‌رود و امتیازات دست نیافتنی تر می‌شوند. به همین خاطر هر تیمی‌با شیوه استقلال کار کند موفق خواهد شد.

چقدر به قهرمانی استقلال امید دارید؟

تیمی‌که با این شرایط در صدر جدول نیم فصل قرار میگیرد و به هیچ تیمی‌نمی‌بازد نه تنها روحیه خودش را بالا می‌برد بلکه روحیه حریفانش را هم ضعیف می‌کند. شک نکنید در دور برگشت انگیزه حریفان استقلال برای پایین کشیدن این تیم بیشتر می‌شود.

ولی وقتی آنها می‌دانند روبروی تیمی‌بازی می‌کند که گل نمی‌خورد همین به آنها استرس می‌دهد. استقلال باید از این ویژگی استفاده کند و با جمع کردن امتیازات بعد از سال‌ها قهرمانی را به هواداران هدیه بدهد.

بیشتر بخوانید:

جواب بازیکن رم به مهدی طارمی/عکس

حمله به یزدانی در انتخابی تیم‌ملی کشتی

دردسر برای یحیی به خاطر عالیشاه

۲۵۷ ۲۵۱

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا