اخبار ورزشی

استراتژی پورتو در قبال اخراج طارمی مشخص شد/ قضاوت داور جنجالی شد

خبرورزشی –

در یکی از بازی‌های هفته هشتم لیگ فوتبال پرتغال، تیم پورتو با نتیجه ۲ بر ۱ تیم پاکوس ده‌فریرا را شکست داد اما در این بازی مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در دقیقه ۹۵ با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.

بعضی از کارشناسان و هواداران پورتو معتقد بودند داور در دادن کارت زرد به مهدی طارمی مرتکب اشتباه شده است و این بازیکن مستحق اخراج از زمین نبوده. حتی «سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو در پایان مسابقه تاکید کرد که مهدی طارمی گفته با بازیکن حریف برخورد داشته است و به حرف مهاجم ایرانی اش اعتماد دارد.

انتظار می‌رفت باشگاه پورتو طبق رویه سال گذشته، به داوری این مسابقه اعتراض کند و حتی برای بخشش طارمی درخواست استیناف بدهد اما طبق اعلام دو روزنامه پرتغالی، استراتژی پورتو عوض شده است.

روزنامه «رکورد» پرتغال با اعلام اینکه طارمی برای سومین بار در پورتو اخراج می‌شود، خبر داد که پورتو اعتراضی به داوری نمی‌کند.

همچنین روزنامه «سی. ام جورنال» در خبری مشابه اعلام کرد باشگاه پورتو با وجود نارضایتی از قضاوت داور این مسابقه، تصمیم گرفته اعتراضات را برای موقعیت‌های تعیین کننده تر حفظ کند یعنی مراحل حساس لیگ که رقابت بین پورتو با اسپورتینگ و بنفیکا بالا می‌گیرد و اعتراض به داوری بیشتر می‌شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا