سمنان

استاندار سمنان: عملکرد بانکهای عامل استان در ۵ ماهه‌ نخست سال جاری مطلوب است

استاندار سمنان: عملکرد بانکهای عامل استان در ۵ ماهه‌ نخست سال جاری مطلوب است

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان؛ سید محمد رضا هاشمی، استاندار سمنان روز یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در جلسه کمیسیون‌هماهنگی بانکهای استان در محل سالن جلسات‌ کوثر استانداری گفت: در ۵ ماهه نخست سال جاری بیش از ۲۰ درصد تسهیلات رونق تولید کل کشور توسط بانکهای عامل استان پرداخت شد که امری ارزشمند است.
وی افزود: بانکهای عامل استان در بحث مصوبات اقتصادی و تسهیلات‌ مرتبط با سفر ریاست محترم‌ جمهوری از جمله تسهیلات قرض الحسنه ۱۵ میلیون تومانی، اقدامات خوبی بکارگرفتند که نیاز است این مهم‌ با جدیت بیشتر دنبال شود.
استاندار سمنان بیان داشت: استان سمنان در مقوله طرح‌ هوشمند سازی توزیع نان،‌ دامدارکارت، تسهیلات تبصره ۱۸، تسهیلات ازدواج و فرزند آوری، رتبه های مطلوبی را به دست آورده است.
وی تاکید کرد بانکهای عامل توجه داشته باشند تا در بحث حمایت از واحدهای تولیدی همچون گذشته پای کار باشند و واحدهای تولیدی نیز باید در این مهم نسبت به انجام مراودات مالی خود در بانکهای عامل استان اهتمام ویژه داشته باشند.
هاشمی عنوان داشت: مشارکت‌بانکهای عامل استان در بحث اقدامات فرهنگی بر اساس گزارش های اعلام شده امری قابل توجه و ارزشمند است که ضرورت دارد در سطح شهرستان های استان نیز بیش از پیش تقویت شود.
استاندار سمنان گفت: بانکهای عامل استان در بحث پرداخت تسهیلات نسبت به تکریم و احترام به ارباب رجوع اقدام جدی داشته و به این امر توجه ویژه داشته باشند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا