سمنان

از پنج محصول فناورانه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان رونمایی شد

از پنج محصول فناورانه پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان رونمایی شد

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان وی ادامه داد : این محصول برای کنترل کامل و مستمر تجهیزات نیروگاه‌ها طراحی‌شده و از ویژگی‌های آن کاهش زمان شناسایی مشکلات، کاهش نیاز به حضور مستمر اپراتورها، افزایش بهره‌وری سالانه تا ۱۰ درصد و در دسترس بودن نرم‌افزار به‌صورت برخط(Online) و لحظه ای(Real Time) است. به گفته حقیقی اصل این محصول با نام تجاری فارسکادا به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود. رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در خصوص محصول دیگر رونمایی شده در این رویداد که کود مایع نانو زئوسیلیکات و فسفیت پتاسیم محصول شرکت فناور نیاکان سنگسر است، می‌گوید : این کود مایع تولید شده، حاصل تحقیق و توسعه کارشناسان است و افزایش مقاومت گیاهان در برابر آفات، بیماری‌ها و تنش‌های محیطی، افزایش سرعت رشد، افزایش پایداری خاک و بهبود خاک، کاهش سمّیت عناصر آهن، منگنز و آلومینیوم از مزایای این محصول است.

همزن مکانیکی دیجیتال ۴۰۰-ms از دیگر محصول رونمایی شده در این رویداد است که حقیقی اصل درباره این محصول متذکر می‌شود : این محصول به همت شرکت فناوران الکترونیک آکوا افرا تولید و دارای کنترل شیب سرعت برای جلوگیری از پاشش مواد در حین هم زدن و پشتیبانی از تمام پره های صنعتی و آزمایشگاهی تا قطر شفت mm۱۳ و دارای سه نظام اتوماتیک صنعتی با کمترین لقی است.

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در خصوص سیلیس نانو ساختار یکی دیگر از محصول رونمایی شده در این رویداد، بیان می‌کند : این محصول از تولیدات شرکت دانش بنیان نانو ترکیب سمن دلوا است و در صنایع رنگ و پوشش، لاستیک و تایر، چسب، سیمان و کشاورزی کاربرد دارد.

حقیقی اصل یادآور می‌شود : همزمان مغناطیسی دیجیتال پیشرفته (هیتر استیرر دیجیتال ) به همت شرکت ره نو صنعت کومش تولید شده است.

او ترسیم گراف دمایی در بازه زمانی مورد نظر و دارابودن مدار کنترلی برای تنظیم دور و دما را از جمله ویژگی های این دستگاه عنوان می‌کند.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا