سمنان

ارزیابی اقدامات گذر از پیک بار سال جاری در شرکت توزیع برق استان سمنان

ارزیابی اقدامات گذر از پیک بار سال جاری در شرکت توزیع برق استان سمنان

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان ،مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان در جلسه افتتاحیه این برنامه ضمن تشریح وضعیت شبکه و تاسیسات توزیع برق بیان کرد: به لحاظ ترکیب مصرف و بار استان، ۶۷ درصد در بخشهای صنعتی و کشاورزی استفاده می شود.

سید محمد حسینی نژاد به وضعیت مشترکین از لحاظ میزان رویت پذیری و کنترل پذیری اشاره کرد و گفت: در مجموع ۷۰ درصد بار استان رویت پذیر و پنج درصد از مصرف استان، کنترل پذیر است.

وی با عنوان این که در راستای برنامه های پاسخگویی بار، شش هزار و ۱۸۱ مشترک با این شرکت تفاهم نامه همکاری منعقد کرده‌اند افزود: از اسفند ماه سال قبل تاکنون، نشست و مکاتبات مکاتبات متعددی با مسئولان استان، اداره صمت، صدا و سیما، نمایندگان کشاورزان، شورای سیاستگذاری ائمه جمعه، مجمع علما، شورای هماهنگی بانکها و ذینفعان انجام شده و هماهنگی لازم برای مشارکت در طرح های پاسخگویی بار انجام شده است.

در ادامه مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و مشترکین شرکت توانیر، ضمن قدردانی از تلاش و زحمات همکاران شرکت توزیع برق استان سمنان در زمینه اقدامات ارزشمند صورت گرفته برای عبور از اوج بار گفت: هماهنگی های مناسبی که با مشترکان صنعتی، کشاورزی و ادارات انجام شده، موجب گردیده تا ناترازی وضعیت تولید و مصرف به نحو شایسته ای تا به حال مدیریت شود و امیدواریم با ادامه این روند، پیک بار تابستان امسال را با موفقیت طی نماییم.

عبدالامیر یاقوتی بیان کرد: زیرساخت های ایجاد شده، ساختار جدید و پیشبرد امور با امکاناتی که مهیا شده، موجب گردیده تا در حوزه کنتورهای فهام و هوشمندسازی از خیلی کشورها پیشرفته تر عمل کنیم.

وی با تاکید بر این نکته که بهره گیری از کنتورهای فهام و کنترل پذیری آنها می بایست با تمام ظرفیت‌ها پیگیری و استفاده شود افزود: فرصت های صرفه جویی در تعرفه های مختلف بسیار زیاد است و اهتمام مشترکان در همکاری با صنعت برق، قطعاً برآیندهای مثبتی را به همراه خواهد داشت.

یادآور می‌شود: توسط ارزیابان شرکت توانیر، سامانه های پاسخگویی و اطلاع رسانی، برنامه ریزی مدیریت بار چاه های کشاورزی، بار مناطق شهرکهای صنعتی استان، نحوه همکاری صنایع فولادی، برنامه همکاری فیدرهای اختصاصی، وضعیت مصرف ساختمان های اداری و نرم‌افزارهای حوزه مدیریت مصرف، مشترکین و دیسپاچینگ، مورد بررسی قرار گرفت.

۴۸

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا