سمنان

ارائه طرحهای نوآورانه شرکت توزیع برق استان سمنان در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو

ارائه طرحهای نوآورانه شرکت توزیع برق استان سمنان در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو

به گزارش خبرگزاری recive استان سمنان معاون برنامه ریزی و مهندسی شرکت توزیع برق استان با عنوان این مطلب بیان کرد: این نمایشگاه در روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر ماه، با حضور شرکتهای نوآور و دانش بنیان، در محل پژوهشگاه نیرو برپا شده و آخرین دست آوردهای حوزه صنعت آب و برق در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

رضا علی اصغری گفت: “دستگاه اعلام هشدار سرقت ترانسفورماتور”، یکی از طرحهای نوآورانه همکاران این شرکت است که با هدف حفاظت از پست های هوائی در مقابل سرقت و افزایش ریسک دستگیری برای سارقان تجهیزات برقی و قابلیت نصب در تمامی ایستگاه های ۲۰ کیلوولت اختصاصی و عمومی را دارا می باشد و در غرفه نمایشگاهی در معرض دید مراجعان قرار گرفته است.

وی افزود: “فرآیند جلوگیری از تخریب دومینوی باطری های یو پی اس با کمک دتکتور”، با هدف حذف پدیده تخریب دومینووار باطری های یو پی اس طراحی و آماده شده و در سیستمهای برق اضطراری ups ، اتاقهای سرور، نیروگاه ها، کارخانجات و صنایع و کلیه تجهیزاتی که از باطریهای سری و موازی استفاده می کنند، اختراع و ارائه شده است.

وی اضافه کرد: دستگاه کنترل و هشدار دمای قابل برنامه ریزی پستهای ۲۰ کیلوولت زمینی برای کنترل دقیق دما در پستهای ۲۰ کیلوولت زمینی و اتکا بر تولیدات داخلی اختراع و به کارگیری شده و تاکنون در ۱۲۰ پست زمینی استان سمنان نصب شده است.

علی اصغری با اظهار این که “دستگاه موقعیت یاب مخابراتی و هوشمند خطوط ۲۰ کیلوولت” با کاربری برای تمامی فیدرهای ۲۰ کیلوولت اختصاصی و عمومی در این نمایشگاه ارائه شده تصریح کرد: پکیج حفاظت ضد سرقت wireless با کاربرد بررسی وضعیت استقرار تجهیزات و در صورت سرقت، اعلان آن به کاربر یا کاربران، در غرفه نمایشگاهی شرکت توزیع برق استان سمنان در جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نیرو ارائه شده است.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا