اخبار استانها

ارائه تسهیلات بهسازی و نوسازی ناوگان عمومی مسافر در مازندران

ارائه تسهیلات بهسازی و نوسازی ناوگان عمومی مسافر در مازندران

به گزارش recive از مازندران، ابوالفضل صفری اظهار داشت: در راستای اجرای ابلاغیه سازمان متبوع درخصوص دستورالعمل اجرای جزء 1تا9 بند الف تبصره18 قانون بودجه 1400کل کشوربا موضوع بازسازی ناوگان فرسوده اتوبوس ومینی بوس وتکمیل مجتمع های خدماتی رفاهی، با توجه به حجم بالای فرسودگی ناوگان عمومی در استان انجام می پذیرد.
وی تصریح کرد: با توجه به تشکیل جلسات متعدد با صنوف وکارشناسان مرتبط اطلاع رسانی به مشمولین طرح دریافت تسهیلات تبصره18 از طریق سامانه با تصویب کمیته استانی مقرر گردید که به تعداد 125 ناوگان مینی بوس به مبلغ 119 میلیارد ریال و16دستگاه اتوبوس به مبلغ35 میلیارد ریال و 3واحد مجتمع خدماتی رفاهی به مبلغ20 میلیارد ریال (جمعا144طرح به مبلغ کل174 میلیارد ریال) تسهیلات تعلق گیرد.
صفری ادامه داد: ارسال لیست متقاضیان از طرف مدیریت بانک ملی استان به 5شعبه پایلوت(تنکابن،آمل،بابل،ساری وبهشهر) انجام می پذیرد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران خاطر نشان ساخت: البته برای بخشی از ناوگان حمل و نقل عمومی نیز ضرورت دارد نوسازی صورت پذیرد که با توجه به تحریم ها و افزایش قیمت خودرو ، بسیاری از رانندگان نمی توانند این هزینه سنگین را متحمل شوند. لذا در این راستا و در این مقطع تسهیلات تبصره ۱۸ جهت بازسازی ناوگان درنظر گرفته شد.
تا کنون 303 نفر در سامانه t18.rmto.ir جهت دریافت تسهیلات تبصره ماده 18 ثبت نام کردند.
۴۶

مجله خبری recive.ir

دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا