اجتماعی

ارائه تسهیلات ارزان قیمت به نانوایان آزادپز در قشم

ارائه تسهیلات ارزان قیمت به نانوایان آزادپز در قشم

به گزارش recive، مالک یزدان‌پناه با اعلام این خبر گفت: نانوایان آزادپز قشم هرچه سریعتر برای ثبت تقاضای تسهیلات به مدیریت جهاد کشاورزی یا صنف مربوطه مراجعه کنند.
وی ادامه داد: میزان بودجه هرشهرستان با نیازسنجی انجام شده پس از ثبت‌نام نانوایان مشخص می‌شود، از همین روی ضروری است که نانوایان در اسرع وقت نسبت به اعلام میانگین مبلغ مورد نظر وام اقدام کنند.
به گفته یزدان‌پناه پس از اینکه تعداد و میزان مبلغ مورد نیاز وام در شهرستان مشخص شد بلافاصله با تخصیص منابع درنظرگرفته شده توسط استانداری، به نانوایان وام پرداخت خواهد شد.

نرخ جدید آرد صنف و صنعت بر اساس درخواست وزارت جهاد کشاورزی و تائید سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان چندی پیش اعلام شد.

بر این اساس نرخ آرد ۱۸ درصد سبوس‌گیری شده به ازای هر کیلو ۱۵۷۰۰ تومان، آرد ۲۱ درصد سبوس‌گیری شده ۱۶,۰۰۰ تومان و آرد ۲۷ درصد سبوس‌گیری شده ۱۶,۹۰۰ تومان تعیین شد.

بنابراین گزارش، شرایط جدیدی برای امنیت غذایی جهان ایجاد شده و دولت در چند هفته گذشته در راستای اصلاح نظام پرداخت یارانه و جلوگیری از قاچاق آرد نسبت به آزادسازی قیمت این محصول برای مصارف صنعتی و پرداخت یارانه مستقیم به مردم اقدام کرد.
پرداخت تسهیلات کم‌بهره به نانوایان برای نوسازی و تعمیر نیز در راستای ارتقای کیفیت نان انجام می شود.

۴۶

مجله خبری recive.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا